Kneeslider. Aplikacja na smartfona, która zmierzy pochylenie w zakrętach

-

Włoski producent oprogramowania, firma ASPidea wprowadziła na rynek aplikację dla motocyklistów KneeSlider. Program, dostępny na razie tylko dla posiadaczy iPhone’a, pozwala mierzyć kąt nachylenia podczas pokonywania zakrętów.

Aplikacja nie jest adresowana wyłącznie dla posiadaczy motocykli sportowych. Właściciele turystyków mogą z niej odnieść nawet większe korzyści. Pozwala bowiem nie tylko na zapisanie kąta pochylenia motocykla w kolejnych zakrętach, ale również naniesienie ich na mapę. Dzięki temu można sporządzić ranking ulubionych tras motocyklowych, a nawet wybranych odcinków.

Kneeslider umożliwia nawet robienie zdjęć motocyklisty podczas przekroczenia zadanego wcześniej kąta nachylenia. Warunkiem jest umieszczenie iPhone’a na specjalnym uchwycie.

Program jest do pobrania w AppStore. Cena: 1,48 euro (6 zł). W przyszłości aplikacja ma być również  dostępna dla posiadaczy smartfonów z Androidem.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY