Nowy naked Hondy – CB250 został przypadkowo ujawniony w materiałach marketingowych przeznaczonych na indonezyjski rynek. W folderze przeznaczonym dla sprzedawców, pozbawiony owiewek model został opisany jako CBR250R.

Plotki o planowanej premierze małej “cebuli” pojawiają się już od dłuższego czasu. Mały naked Hondy miałby współdzielić z CBR250R silnik i ramę, co potwierdza ujawnione w Indonezji zdjęcie.

Kiedy przyjrzymy się zamieszczonej na blogu TMCblog fotografii stanie się jasne, że podpisany jako CBR250R motocykl nie jest faktycznie tą sportową maszyną. Wersja pozbawiona owiewek nie może nazywać się CBR250R, która to nazwa zarezerwowana jest dla obudowanego modelu.

Logika wskazuje, że ten model to CB250R lub CB250F. Ta możliwość wydaje się także najbardziej prawdopodobna – długo oczekiwany małolitrażowy naked Hondy miałby ogromne szanse podbić nie tylko wschodzące rynki azjatyckie ale także przekonać do siebie europejskich klientów, którzy coraz chętniej sięgają po mniejsze pojemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.