David Beckham, słynny brytyjski piłkarz i celebryta, został twarzą najnowszej kampanii odzieży motocyklowej Belstaff. W najnowszych spotach wcielił się w rolę rozmarzonego motocyklisty-podróżnika. Niestety motocyklisty bez kasku. 

Belstaff to mało znana w Polsce marka klasycznej odzieży motocyklowej, stworzona jeszcze w 1924 roku. Jako pierwsza firma na świecie zastosowała w swoich kurtkach specjalny oddychający materiał, przepuszczający wilgoć tylko w jedną stronę.

David Beckham i reklama Belstaff (1)

Belstaff szeroko wykorzystywała w promocji product placement. Kurtki tej firmy nosili aktorzy w filmach Ocean’s Twelve, Batman, Wojna Światów, Aviator, Mission Impossible3, Ultimatum Bourne’a, Terminator i wielu innych. W kurtce Belstaff jechał też Ernesto Che Guevara podczas swojej słynnej podróży po Ameryce Łacińskiej, uwiecznionej w filmie Dzienniki Motocyklowe.

David Beckham i reklama Belstaff (2)

Belstaff nie zaniedbał również bardziej konwencjonalnych narzędzi reklamowych. W latach 2006-2007 twarzą marki była słynna brytyjska aktorka i modelka Kate Moss. Teraz, przed rozpoczęciem sprzedaży nowej linii odzieży na 2014 rok bohaterem jest angielski piłkarz David Beckham. Ubrany w kolekcję Belstaff celebrytta przemierza brytyjskie sielskie krajobrazy  na starym motocyklu BMW.

2 KOMENTARZE

 1. Co z tego, że jako pierwsi zastosowali materiał oddychający w kurtkach, skoro zatrzymali się wzornictwem w latach 50 ;)
  Belstaff to rzeczywiście idealne ciuszki dla celebrytów i lanserów.
  Gdyby ktoś miał wątpliwości proponuje popatrzeć
  [link ukryty]
  i powiedzieć, w której kurtce wybrał by się na trasę Kraków-Świnoujście? ;)
  Żyjemy w XXIw i naprawdę są fajne kurtki na Bobery, Caferacery czy inne klasyki, które mają piękny styl i idą z duchem czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.