Ducati Multistrada Bruce’a Willisa została sprzedana zaledwie za 6 tysięcy dolarów

-

Za zaledwie 6 250 dolarów, czyli 19 tys. złotych, został sprzedany egzemplarz Ducati Multistrady 1000 DS, należący do aktora Bruce’a Willisa. Nowy motocykl z tego samego 2005 rocznika kosztował wtedy w USA prawie dokładnie tyle samo, bo 6045 dolarów. 
Tak niska cena była z pewnością sporym zaskoczeniem – Ducati Multistrada miał tylko 285 kilometrów przebiegu. Na kolejnych aukcjach będą wystawione kolejne cztery maszyny Willisa: Yamaha XT350 z 1991 roku, Yamaha TW200 (1988), Harley-Davidson Sportster XLH Ironhead (1972 ) i skuter Cushman Eagle (1962).
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

  1. Nowy kosztował 6045 dolarów… u nas po premierze ponad 50 tys. złotych. Za taką kasę to sam bym chętnie kupił tę sztukę od Bruce’a .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY