244 posiadaczy modelu Triumph Trophy zostało wezwanych na przegląd

-

Triumph wezwał w USA właścicieli 244 motocykli Trophy z rocznika 2013 do bezpłatnego przeglądu. Powodem akcji nie są jednak problemy techniczne, a złe oznaczenia parametrów opon.

Jak podał Triumph w komunikacie, bezpośrednią przyczyną wezwania jest błędna nalepka z informacją o parametrach  opon. Nalepka podawała niewłaściwe dane dotyczące zalecanego ciśnienia i rozmiarów. Zły dobór opony skutkować mógł z kolei wypadkiem.

Triumph Trophy z rocznika 2013 wyposażony jest  w trzycylindrowy silnik o pojemności 1215 ccm, wykorzystywany już w modelu Explorer. To naszpikowany techniką długodystansowy turystyk. W Polsce ceny nie zostały jeszcze podane – według nieoficjalnych informacji wersja podstawowa ma kosztować około 75 tys. zł.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY