Życie, które kochamy. Podróżnicy Liwia i Joki jadą najpiękniejszymi szlakami USA [ZDJĘCIA]

-

MiędzykontyMentalna Podróż Motocyklem Przez Amerykę naszych przyjaciół i blogerów Liwii i Jokiego trwa. Młodzi podróżnicy dotarli bezpiecznie do Utah, a wrażeniami z tej trasy można by obdzielić ze cztery wyprawy!

Liwia i Joki to para młodych podróżników motocyklowych; swoje wyprawy i wrażenia opisują na blogu lifewelove.com (tłum. życie, które kochamy). Mimo poważnego wypadku, w którym Joki o mały włos nie stracił nogi, podróżnicy nie poddali się i zrobili wszystko, by zrealizować swoje wielkie marzenie – motocyklową podróż przez Stany Zjednoczone.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach i oszczędzaniu każdego grosza, dwoje globtroterów dopięło swego – w tej chwili, po pokonaniu kilku stanów, znajdują się w Utah. Za nimi cudownie dzikie szlaki parków narodowych Zion i Colorado, spotkania z niezliczonymi podróżnikami i masa niezwykłych wrażeń. Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy i czekamy na kolejne emocje!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY