Mokry sen hipstera, czyli Ducati Scrambler doczeka się w tym roku dwóch nowych wersji. Bojowa wersja enduro i elegancki cafe racer zadebiutują już za kilka tygodni na nadchodzących targach EICMA.

Ducati umiejętnie podgrzewa atmosferę przed targami i prezentuje dwa króciutkie filmy, które nie pokazują nowych maszyn, a ich podstawowym zadaniem jest rozbudzenie ciekawości. Znamy tylko nazwy, które pozwalają domyślać się reszty. Kurtyna ostatecznie pójdzie w górę 7 listopada w Mediolanie.


Pierwszy świeżak to edycja o nazwie Desert Sled, która ma być rasowym (na miarę możliwości) enduro. Spodziewamy się więc kostkowych opon, szprychowych kół i podwyższonego zawieszenia. Nie wystarczy to oczywiście do skutecznego pogłębiania bełchatowskiej kopalni, ale pozwoli na stylową włóczęgę po okolicznych krzakach.


Druga wersja to Cafe Racer, a nazwa mówi w zasadzie wszystko. Elegancki klasyk do mielenia kostki brukowej w ekskluzywnych dzielnicach. Wróble ćwierkają, że możemy go ujrzeć z dużym piecem o pojemności 1100 cm3, który może uczynić z motocykla prawdziwego króla parkietu. Czekamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.