Zima, mróz i śnieg – to wymarzone warunki na… motocyklową wyprawę do Bawarii. Jako że wybieramy się na zlot Elefantentreffen, będziecie mogli poczuć jego fantastyczną atmosferę. A my mamy pretekst do pośmigania motocyklem zimą.

Bądźcie z nami! Na portalu i Facebooku będziemy na bieżąco opisywać przygotowania do tego trudnego wyjazdu. Nasze doświadczenia pomogą i wam planować podróże.W drodze wspierać nas będzie Intermotors, które obiecało solidne, ciepłe komplety Macna, które sprawdzimy w ekstremalnych warunkach. Przetestujemy także Pomorską Wypożyczalnię Motocykli, która zapewni nam wypasioną Hondę Varadero.

ET2016(2)Ale przede wszystkim przetestujemy samych siebie – spełnimy jedno z marzeń z dzieciństwa i przekonamy się czy ten sławny, owiany grozą zlot, faktycznie jest tak hardkorowy jak piszą.

ET2016(1)Na Elefanta wybieramy się już od dawna, ale co roku pojawiały się jakieś przeszkody – a to remont służbowej łazienki, a to ciężka choroba, która zdziesiątkowała męską część redakcji (katar). W tym roku mówimy: dość! Jedziemy choćby nie wiem co.

Macie jakieś pomysły? Sugestie? Śledźcie nasze wpisy i komentujcie!

4 KOMENTARZE

  1. O tym ,że dojedziecie to jestem przekonany (przecież nawet Włosi dają radę :-))))) Największa niewiadoma to aura. Ja byłem w 2013tym. Przy temperaturze ok. 2,3 stopni lał (co ja mówię) NAPI…….ARZAŁ prawdziwy niemiecki deszcz. Każda kropla miała przepisowe 20deko i 6centymetrów :-) Lało tak przez chyba 12 godzin. Prawdziwym szczęśliwcem był ten kto posiadał kawał folii aby uratować przed powodzią namiot bo w identyczny sposób przemakały te z Tesco jak i te kosmiczne Hi-Tech. Za parę zaś swojskich gumofilców niejeden z nas oddałby swoje wymarzone, wyśnione “nieprzemakalne” buty motocyklowe (nazwy nie wspomnę) po 1200zł za parę. Tak poważnie- kawałek (tak 3×3) porządnej folii może Wam uprzyjemnić życie. Jadąc drugi raz zabrałbym wspomniane gumofilce. Po kilku godzinach kilka tysięcy stóp robi z podłoża breję której tylko ten sprzęt da radę . LWG SZCZĘŚLIWEJ DROGI

  2. A gdyby tak podczas Waszego wyjazdu nawaliło śniegu to NAJWAŻNIEJSZE – NA KACA NIE JEDZCIE TEGO ŻÓŁTEGO !!!!!!!!!!!!! :-))))))))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here