W najbliższy piątek, 19 lutego rozpocznie się ósma edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. Nowa nazwa, inne miejsce i odświeżona formuła imprezy mają być receptą na przywrócenie należnego jej prestiżu.

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów była dość pechowa. Odkąd zdecydowano się przenieść ją do hali przy ul. Marsa, jej znaczenie dla importerów i producentów branży motocyklowej stopniowo malało. Co ciekawe, wśród odwiedzających Wystawa wciąż cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem.Aby przełamać złą passę i przyciągnąć najważniejszych graczy motocyklowego rynku w Polsce, organizatorzy zdecydowali o zmianie nazwy imprezy – od tej edycji nazywać się ona będzie Moto Expo Polska. Także miejsce ulegnie zmianie – z ciasnej hali przy ul. Marsa targi przeniosą się do pawilonów wystawowych przy ul. Prądzyńskiego.

OWMIS7 (36)Spora zmiana wizerunkowa odniosła chyba sukces – w odświeżonej formule targów zobaczymy między innymi nową Hondę Africa Twin, zaskakujące nowości Rometa, przegląd oferty Triumpha, Ducati, BMW i Yamahy. Nie zabraknie najlepszych marek odzieży i akcesoriów od Intermotors, Powerbike i Modeki.

OWMIS7 (33)Niestety, na liście wystawców nie udało nam się odnaleźć Kawasaki, Harleya-Davidsona ani Victory. Mamy nadzieję, że tegoroczna formuła targów okaże się wystarczająco atrakcyjna by zachęcić nieobecnych do udziału w kolejnej edycji.


 5 KOMENTARZE

  1. Ale bzdury piszcie!!! Lista tegorocznych wystawców jest skromniejsza od ubiegłorocznych, w ubiegłych latach hala wystawowa na Marsa w dużej części świeciła pustkami, a Triumpha to chyba w ogóle nie będzie, bo Intermotors już tą marką się nie zajmuje, a nowego dystrybutora jeszcze nie ma… Tak więc, bzdury, bzdury, bzdury!!!

    Rozumiem, że dla kasy można dawać doopy, ale żeby aż tak…?

    • Nie wiemy o jakiej “kasie” piszesz, tym bardziej o jakiej “doopie”, ale może patrzymy na świat innymi kategoriami :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.