Legend Gear to akcesoria bagażowe przeznaczone do motocykli klasycznych. Utrzymane w oldskulowym klimacie sakwy i torby świetnie dopasują się do Yamahy XJR1300, Kawasaki W800 czy Triumpha Scramblera.

Kiedy testowaliśmy Kawasaki W800, Konrad z żalem dostrzegł brak możliwości przewozowych motocykla. W przypadku takiego sprzętu grzechem byłoby stosowanie zwykłego wodoodpornego wałka, czy – nie daj Boże – plastikowych kufrów.

Legend Gear (1)Właściciele klasyków radzą sobie z tym problemem zamawiając akcesoria bagażowe u rzemieślników, ale znaleźć rymarza, który zrobi sakwy nie popadając w odpustową przesadę wcale nie jest łatwo. Legend Gear (3)SW-Motech przygotował dla posiadaczy klasycznych motocykli akcesoria utrzymane w stonowanym, tradycyjnym stylu. Mimo zastosowania nowoczesnych materiałów jak ulał pasowałyby one na przykład do Kawasaki W800, co pozwoliłoby Konradowi przejechać tym motocyklem całą Europę. Legend Gear (2)Linia Legend Gear składa się z bocznych sakw (20-27 l.), torby centralnej (17,5 l.), tankbagów (3-5,5 l.) torby na akcesoria i mocowań przeznaczonych do konkretnych motocykli. Cen produktów na razie nie ujawniono – szczegółowa oferta ma być dostępna tuz przed listopadowymi targami EICMA.  

Legend Gear (4)ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.