czw, 13 Maj 2021

2 miliony użytkowników i 6 milionów odsłon – za nami pierwszy rok nowego Motovoyagera!

-

To już rok! Rok sukcesów, rok nowości, rok zaskoczeń! W końcu rok ciężkiej pracy i… rok braku rozczarowań! To rok nowego Motovoyagera, nowego rozdania na arenie krajowych mediów motocyklowych!

Dokładnie rok temu, 1 listopada, skończył mi się zakaz konkurencji i mogłem oficjalnie ogłosić, że na swoje barki wziąłem prowadzenie trochę przykurzonego portalu dla motocyklowych podróżników i osób kochających jednośladową turystykę. Po głębokiej analizie tematu stwierdziłem, że niestety współczesny portal motocyklowy nie może ograniczać się do niszy w niszy, jaką jest stricte pisanie tylko o motocyklowej turystyce. Postawiłem na nowe hasło – Motovoyager – wszystko o motocyklach, bo chciałem, abyśmy na naszym portalu pisali o wszystkim, co związane z motocyklami. Oczywiście nie mogłem zapomnieć o motocyklowej turystyce, jako mocnym kręgosłupie naszego portalu, powtarzając wszem i wobec, że każdy, absolutnie każdy motocyklista jest po trosze turystą.

Na statek z dumnym napisem Motovoyager na burcie wsiadła ze mną bardzo mocna załoga. Krzysztof Brysiak, Hubert Zawieja, Wiktor Seredyński, Jarek Dobrowolski. To trzon naszej redakcji. Chłopcy, na których można polegać, którzy dzielą się na łamach portalu swoją wiedzą, przetestują każdą rzecz związaną z motocyklami. W naszej pracy pomagają nam też Daria Basiewicz i od czasu do czasu jakiś tekst podeśle Julia Łuczyńska. Dzięki dziewczyny!

W pracę na serwisie zaangażowali się też moi przyjaciele i motocyklowi znajomi. Wybaczcie, nie będę wymieniał każdego z osobna, bo lista miałaby więcej niż 10 000 znaków! Dziękuję wam wszystkim za pomoc, za wsparcie, za dobre słowo, za pomysły, za zaangażowanie, a często też za podsyłanie gotowych tekstów, które podpisane waszymi nazwiskami trafiały na portal!

W takiej atmosferze, taka współpraca musiała po prostu być skazana na sukces. W pierwszym roku działalności udało nam się naprawdę wiele, a także zrealizować wielką rzecz – chyba największe porównanie motocykli, jakie zrobiono na polskiej ziemi:

9 recept na turystyczne enduro 2020 – wielki test porównawczy dziewięciu motocykli segmentu adventure

Ale przede wszystkim udało nam się dotrzeć do ponad 2 milionów czytelników! To…. szok! 2,05 miliona unikalnych użytkowników odwiedziło nasz portal przez ten rok, wykonując w tym czasie prawie 6 milionów odsłon w poszukiwaniu ciekawych, aktualnych i zaskakujących motocyklowych treści.

Te wyniki bardzo cieszą. Pokazują, że jest miejsce na arenie polskich mediów motocyklowych na portal, który poważnie i z zaangażowaniem dzieli się swoją motocyklową pasją ze swoimi czytelnikami. Obiecuję wam, że będzie jeszcze lepiej. Mamy pełne głowy niezrealizowanych pomysłów, które, mam ogromną nadzieję, uda się wprowadzić w życie w nadchodzącym sezonie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Obiecujemy, że nie zawiedziemy waszego zaufania i będziemy stawać się jeszcze lepsi!

Red. naczelny – Michał Brzozowski, czyli po prostu Brzoza wraz z niezastąpioną Załogą!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

BMW R 18 i R 18 z nowymi opcjami wyposażenia

BMW R 18 to model, który swoją premierą mocno namieszał w motocyklowym świecie. Nie ma się co dziwić - piękne połączenie wyjątkowego designu z...

Czy jazda motocyklem po lasach będzie legalna? Wypełnij ankietę Lasów Państwowych i pomóż w podjęciu decyzji

Niezmiernie cieszy mnie wiadomość, że w końcu jedna z polskich instytucji wzięła pod uwagę motocyklistów i chcę liczyć się z ich zdaniem. W tym...

Zastraszająca liczba nietrzeźwych kierowców podczas jednego dnia – 1 maja

Komenda Główna Policji podsumowała właśnie dzień 1 maja na polskich drogach. Liczby są zatrważające, a porównanie statystyk do roku ubiegłego powinno dać nam wiele...

Indian ROADSHOW w Bieszczadach już od 3 do 6 czerwca 2021 – wpadnij przetestować najnowsze modele motocykli w BPM

Indian ROADHSHOW to najgrubsza impreza najstarszej amerykańskiej marki motocykli, która w tym roku odbędzie się na początku czerwca w przepięknych okolicznościach. Jeżeli chcecie przetestować...

Na 60-lecie firmy Brembo powstał specjalny, podświetlany zacisk hamulcowy [VIDEO]

Tak naprawdę to nie wiem po co, nie wiem dlaczego i nie wiem jak. Faktem jest jednak, że firma Brembo obchodzi w tym roku...