Oferta motocykli szeroko rozumianego segmentu adventure jest niezwykle szeroka, atrakcyjna i zawiera kilka kuszących nowości. Do naszego zestawienia wybraliśmy motocykle – naszym zdaniem – najciekawsze. Staraliśmy się wybrać jednoślady zbliżone pojemnością i ceną. Gotowi? Zaczynamy!

Choć segment niby ten sam, to jednak przeznaczenie zestawionych sprzętów jest dosyć zróżnicowane. Do zestawienia trafiły maszyny typu, turystyczne – enduro, ciężkie enduro oraz szosowe turystyki z designem inspirowanym offroadem. Ciekawie prezentują się zwłaszcza nowości od BMW i Triumpha. Już nie możemy doczekać się ich testów.

Prezentowane motocykle, choć kierowane do różnych odbiorców i na różne trasy, to jednak łączy je kilka wspólnych cech. Przede wszystkim komfort – i to zarówno kierowcy, jak i pasażera. Dzięki wygodnej, odprężonej pozycji, mają zapewnić możliwość pokonywania dużych odległości, minimalizując odczucie zmęczenia. Sprzyjać ma temu również dobra osłona przed wiatrem, dobre prowadzenie, również w zakrętach, wielozadaniowość, łatwość montażu i przewożenia dużego bagażu oraz w każdym z nich znajdziemy większą lub mniejszą nutkę offroadu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.