BMW F900XR – szosowy turystyk idealny?

Oferta niemieckiego producenta premium może zainteresować, tak naprawdę, każdego motocyklistę, który szuka maszyny uniwersalnej – sprawdzającej się w jeździe po mieście, jaki i w dalekiej turystyce – wygodnej, dynamicznej i łatwej w prowadzeniu. Jednak jest mały haczyk – motocyklista ten nie powinien mieć chęci jazdy w terenie. Przeznaczeniem tego motocykla bowiem jest asfalt, o czym świadczą rozmiary opon: 120/70/17 i 180/55/17.

Przeczytaj koniecznie: Więcej informacji o modelu BMW F 900 XR

Producent mocno się przyłożył, aby zadbać o bezpieczeństwo kierowcy. W prowadzeniu motocykla wspomaga go bogata i nowoczesna elektronika, jak chociażby układ dynamicznej kontroli hamowania, który zapobiega blokowaniu, czy uślizgowi kół, ABS zakrętowy (za dopłatą) oraz różne inne systemy czuwające nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażera wraz z systemem ESA (elektroniczne sterowanie zawieszenia). Ale elektronika F 900 XR to nie tylko systemy bezpieczeństwa, ale także możliwość scalenia motocykla, telefonu i kasku, dzięki czemu duży wyświetlacz TFT wspomoże nas w nawigacji, prowadzeniu rozmów telefonicznych, słuchaniu muzyki, czy informowaniu o stanie pojazdu i jego podzespołów.

Jeżeli nie interesuje nas jazda terenowa, a w planach mamy długie, szosowe podróże, także we dwoje, to ten model na pewno wart jest rozważenia. BMW proponuje też szeroką paletę akcesoriów, dzięki czemu dopasujemy motocykl do indywidualnych potrzeb i wymagań.

BMW F 900 XR dostępny jest również w wersji zblokowanej do warunków prawa jazdy kat. A2.

Ceny oraz dane techniczne motocykli w tabeli porównawczej na końcu artykułu.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.