Hostessy na motocyklach, czyli piękniejsza strona targów EICMA [galeria zdjęć]

-

Piękne dziewczyny przyciągające uwagę fotografów i targowej publiczności do prezentowanych motocykli i innych produktów to już wieloletnia tradycja. W ostatnich czasach mocno kontrowersyjna, ale jak widać, wciąż trzymająca się mocno. Również na ostatnich targach w Mediolanie spacerując po poszczególnych halach mogliśmy cieszyć oczy pięknem stworzenia.

Jeszcze niedawno przyszłość stacjonarnych targów jako takich stała pod znakiem zapytania, a wraz z nią przyszłość dziewczyn zatrudnianych na tych imprezach jako hostessy. Niektórzy z tym zjawiskiem walczą, ale większośc wręcz przeciwnie – uwielbia. Praktyka wykazała, że wędrując targowymi alejkami na EICMA w Mediolanie ciężko było zrobić zdjęcia premierowych motocykli bez reklamujących je dziewczyn. Żywioł okazał się silniejszy…

Galeria zdjęć

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY