Keeway RK V125C cruiser klasy 125 [dane techniczne, cena, opis]

-

Obecnie w ofercie producenta znajdują się dwa małe crusiery: Superlight 125 oraz K-light 125. Targi EICMA pokazały, że producent nie zamierza odpuszczać tej klasy motocykli.

MBP C1002V – nowy cruiser Keewaya zaprezentowany na EICM-ie [dane techniczne, opis, osiągi]

Silnik to oczywiście 125-tka, ale o mocy bliskiej 14 KM. To powinno gwarantować osiągi lepsze od większości chińskich jednośladów tej klasy. W przeciwieństwie do dwóch wymienionych wcześniej typów, w RK V125C zastosowano dwucylindrowy silnik, w układzie V. To na pewno bardziej upodobni go do dużych cruiserów, a przy okazji pozytywnie wpłynie na kulturę pracy oraz dźwięk wydechu.

Keeway RK V125C cruiser klasy 125 [dane techniczne, cena, opis]

Silnik współpracuje z sześciostopniową skrzynią biegów. Przednie zawieszenie to USD, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia w tej klasie pojemnościowej. Z tyłu jest bardziej klasycznie – dwa amortyzatory sprężynowe. Z przodu i z tyłu zastosowano hamulce tarczowe – odpowiednio 296,5 i 240 mm. Zgodnie z wymogami dla 125-tek hamulce są spięte systemem CBS. Zbiornik paliwa mieści aż dziewiętnaście litrów, co zapewni naprawdę duży zasięg. Cena została określona na 4 040 euro.

Krzysztof Brysiak
Krzysztof Brysiak
Pasją motocyklową zarażony od dziecka, kiedy to wyobraźnię rozpalała Cezet 350 sąsiada. Zwolennik spokojnej jazdy, lubiący zachwycać się mijanymi widokami. Miłośnik prostych, klasycznych maszyn, potrafiący zachwycić się również nowoczesnym designem, w szczególności włoskim. Lubi przede wszystkim wyprawy w małym, kilkuosobowym gronie oraz samotne ucieczki od cywilizacji, hałasu i zgiełku. Dlatego też chętnie odkrywa wschodnie tereny Polski. W podróży nie rozstaje się z aparatem, bo fotografia to jego drugie hobby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY