śr., 10 sie 2022

Jeden właściciel posesji potrąca motocyklistę autem, drugi rzuca motocyklami. Dramatyczna interwencja

-

To bulwersujące nagranie wrzucono do sieci wczoraj. Trzej motocykliści na motocyklach enduro wjeżdżają, świadomie lub nie, na prywatny teren. Na ich nieszczęście trafiają na niezwykle agresywnych właścicieli ziemi. Zaczyna się od potrącenia samochodem, a potem sytuacja wymyka się spod kontroli…

Do apogeum awantury dochodzi, gdy na miejscu pojawia się pijany wspólnik właściciela gruntów. Wywiązuje się szarpanina z motocyklistami, człowiek przewraca motocykle, widać, że nie wie co robi. Najlepszy moment, gdy w pijanym zwidzie, szarpiąc za motocykl, przewraca się, a motocykl go nakrywa. Wtedy agresor krzyczy, żeby robić zdjęcia – jako dowód, że jest poszkodowany. Żenada… Zobaczcie jak to wyglądało…

Przy okazji przypominamy nasze dwa teksty.

O drogowej agresji oraz o tym gdzie można jeździć legalnie motocyklami crossowymi

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

160 KOMENTARZE

 1. Materiał powtórzony na innym forum:
  Ogólnie rzecz biorąc właściciele terenu mają rację. Jednak nic nie usprawiedliwia takiego agresywnego zachowania !!! Takie „burackie” postępowanie nie powinno mieć miejsca. Pseudo-motocykliści widząc informację o terenie prywatnym nie powinni wjeżdżać – i nie ma tłumaczenia !!! Należy zauważyć, że motocykle nie mają tablic rejestracyjnych – czyli można założyć, że ich zachowanie było celowe. Chcieli zwyczajnie poszaleć, zniszczyć, zdewastować i uciec….no i nie być zidentyfikowani. Jak przestępcy. Wprawdzie na przedstawionym filmie nie widać aby po polu jeździli…..ale może to tylko kwestia udostępnionej części filmu aby ukierunkować postrzeganie całego zdarzenia ? …a może i nie. Nie wiadomo Moim zdaniem właściciele powinni dokonać „obywatelskiego zatrzymania” i powiadomić policję. Sprawa powinna trafić do sądu a za niszczenie mienia powinni dostać taką karę, żeby im się odechciało w przyszłości niszczyć komuś teren. Tak czy siak zrobienie i utrzymanie nawet takiej drogi niesie za sobą koszty i nie mieli prawa jej ryć. Choć sam jeżdzę motocyklem to te dzbany na crosowcach nie zasługują na to aby nazwać ich motocyklistami. Dziwić się potem, że ludzie tak nas postrzegają.

  • To jest enduro bez homologacji czyli nie mogą jeździć po asfalcie najprościej mówiąc. Jak takich podstawowych rzeczy nie wiesz to nie powinieneś się na jakikolwiek temat związany z pojazdami wypowiadać. Właściciele nie chcieli dzwonić bo byli na przegranej pozycji, pijany kierowca który staranowal motocyklistę + naruszanie nietykalności cielesnej a motocykliści tylko wkroczenie na teren prywatny. Na nagraniu nie pokazana całość nie można domniemać co może robili a co nie bo tak można bybylo w nieskończoność i nie ma dowodu na złe zachowanie motocyklistów oprócz tego wkroczenia na teren prywatny a w sądzie co powiesz? „to oni na pewno mi poprzednio zniszczyli saszonki, nie mam dowódow ale musi mi sąd uwierzyć na słowo” może i ktoś im zniszczył poprzednio ale nie wiadomo kto. Nie wiem czy wjechali tam z premedytacją nie bronię oni sami mówili że źle zrobili i chcieli wyjechać a właściciel chyba myślał że znalazł głupich którzy będą płacić za niby zniszczone sadzonki kiedyś tam. Właściciel sam nie wiedział co zrobić bo jak napisałem zjebał od początku i razem z tym jednym dziadkiem zachowywali się jak psychiczni.

   • Mówili Ci że to enduro bez homologacji? Ściągnąć tablice zawsze można. Moim zdaniem te chłopaczki to wieśniaki, których nie stać za zapłacenie kilku groszy aby pojeździć na terenach do tego przeznaczonych. Rolnicy też wkur**ni, ale się nie dziwię w końcu z tego żyją.

    • Kolego nie wszędzie są tereny przeznaczone do jazdy na motocyklach enduro . I nie oceniaj kogoś czy go stać czy nie i czy jest wieśniakiem z tego powodu . A tak poza tym jazda po torach przeznaczonych do tego nie kosztuje jak to napisałeś parę groszy

     • Adamku…. Więc nie bierzcie się crossowcy za „hobby” do uprawiania którego nie macie warunków i pieniędzy. Uważacie że zniszczenie czyjejś własności to mała szkoda… Doczekać aż się sytuacji gdzie będzie ktoś bardziej zdesperowany.

     • Do wszystkich powołujacycj sie na prawo w Usa . Przeczytajcie moze jakie ono jest a nie gadacie farmazony. Podpowiem wpiszcie sobje np trespassing usa states law. Albo cos podobnego.

   • a co jak by zrobili na tym terenie komus krzywdę kto odpowiada- chłopaki na enduro czy włąsciciel terenu- chesz mieć andur i latac po lesie kup sobie swój prywatny las.

    • Jak taki odpowiedzialny jesteś, to niech ogrodzą i napiszą, że za ogrodzeniem śmierć i zapaść czeka tych co przekraczają….

     • Ty jesteś człowiekiem rozumną istota która rozumie jakie jest prawo ,czy bydlakiem któremu trzeba wszystko pałą tłumaczyć albo pisać jak „kozie na wozie”??????? Grodzić to można przed zwierzętami teren a nie przed ludźmi istotami rozumnymi.. Chociaż niektórzy to tylko się tak nazywają ….a nie używają mózgu.

   • To nie jest enduro tylko cross, bo enduro ma homologacje i może jeździć po drogach publicznych. Enduro ma światła i podlega rejestracji. Cross zaś nie ma oświetlenia, nie można zarejestrować. Trzeba umieć to rozróżniać.

   • To że jeździli po lesie nie oznacza że mają ich szarpać kłaś motory na ziemię, popychać lub zabierać kask. Powinna zostać wezwana policja i ona zadecydowała by co z tym dalej. Napewno starsi panowie ponieśli by konsekwęcje za naruszanie tykalności osobistej oraz jazdę pod wpływem alkoholu. A chłopaki na enduro zostali by ukarani za jazdę bez uprawnień i za pojazd nie przystosowany do ruchu drogowego.

   • Cały twój wywód o kant dupy potłuc, kluczem jest tutaj ,,własność prywatna”.Jeśli nie ma homologacji na asfalt to lawetą na tor motocrossowy.Każdy ma prawo chronić swoją własność.Skoro jesteś taki postępowy to otwórz drzwi i udostępnij swój dom wszystkim chętnym.

    • Otóż pierdolisz smuteczki. Prawo może nie jest w naszym kraju najlepsze, ale chyba dobrze że nie pozawala strzelać dlatego że jakiś burak myśli że tabliczka z wydrukowaną na A5 informacją o terenie prywatnym, do tego zatarta z 7 lat temu wystarczy.

   • Powinni spalić te rupiecie! własność prywatna to świętość! A jeśli tak nie uważacie to czekajcie aż wam do łóżka wlezą na „chwilę” bo im się zabawy zechce!

    • Nawet cię nie stać na te według twojego uznania ,,rupiecie” za całe życie byś tego nie kupił a szczekasz jak pies bez łańcucha mieszkają w polsce są u siebie a skąd mają się domyśleć idioto że to ziemia prywatna jak nie ma tabliczki a reszta ziem to ziemie publiczne

     • A mówia że łysy to mądry..Zapamiętaj sobie łysy pacanie i inne pacany owłosione!!! Prawo o ruchu drogowym ma zastosowanie tylko na DROGACH PUBLICZNYCH!!!! Na terenie prywatnym jedynym organizatorem ruchu może być właściciel tego terenu ew,drogi..Nawet Policja nie ma prawa wjechać bez uzasadnionego podejrzenia, wezwania albo nakazu prokuratorskiego bo będą odpowiadać za wtargniecie na teren prywatny..Takie jest prawo w Polsce.Twarde prawo ale prawo!!!

   • Co za głupie tłumaczenie ze tylko wtargnęli na teren prywatny haha. W Stanach dostaliby kulkę w łep i po sprawie. Niech sobie kupią hektar ziemi i po nim jeżdzą a nie komus niszczą drogę i pole

   • Nie rozumiem tłumaczenia że nie mogą jeździć po asfalcie, gdzie mają jeździć albo nie wiedzieli że teren prywatny. Zanim kupili motory trzeba się dowiedzieć gdzie można jeździć. Czyli albo drogi publiczne (muszą być oznakowanie) albo własny cxy wynajety teren prywatny. Teren zawsze jest czyjś. Albo rolnika albo państwa np lasów po których też nie wolno jeździć. Proszę wskazać mi teren (nie własny) który można bez pytania rozjeżdżać, niszczyć i dewastować. I proszę nie tłumacz że nie niszczą. Wiec tak naprawdę nie wolno im prawie nigdzie jeździć a tym bardziej bez tablic i bez możliwości identyfikacji. Nie popieram działania rolników ale ich rozumiem. Jestem lesnikiem i widzialem wiele zniszczonych upraw i wiem że praktyczne niemożliwe jest dorwanie kogokolwiek i przyklane ukaranie.

    • Od pilnowania prawa i ścigania przestępców jest policja i prokuratura a od wymierzania kar sąd. Jeśli nie rozumiesz takich podstaw, to możesz spokojnie iść się powiesić cymbale.

    • Misiu, piszesz tutaj buńczucznie, że niby „jestem lesnikiem i widzialem wiele zniszczonych upraw” — no, no. Tzw. „leśnicy ZDEWASTOWALI I WYCIĘLI polskie lasy tak, że już niewiele zostało. Powinno się WAS ukarać za wyniszczenie lasów tak straszliwe, jak dotąd żadna wojna szkód nie przyniosła. To wy szmaciarze RABUJECIE POLSKI LAS jak pazerna gromada bandziorów.
     Przejeżdzając przez dowolne „tereny leśne” widać dziś już tylko chaszcze i krzaki. WYRABOWALIŚCIE wszystko, co jakkolwiek dało się spieniężyć. Złodzieje pozbawieni sumienia. Chciwe szumowiny, a nie żadni „leśnicy”.

  • Nic nie usprawiedliwia rozwalania czyjegoś terenu i uciekania. Za takie wjazdy kary powinny być powyżej 5k ale jak ukarać jak żaden nie ma rejestracji? Obowiązkowo rejestracja inaczej motor na parking policyjny i do licytacji tyle w temacie !

   • skąd wież że rozwalali teren? Kara to powinna być dla właściciela terenu za agresywne zachowanie oraz jeżdżenie po pijaku (jakoś musieli dojechać do tego terenu).

    • kara to powinna byc dla tych pseudo motocyklistów, wlasciciel moze po swoim terenie jezdzic nietrzezwy, moze nie musiał tam dojezdzac bo juz tam był, a motocyklisci enduro to najwiekszy syffff, niszczą wszystko wkoło, lasy, i czują sie bezkarnie.

  • Pewnie właściciele mogli by dokonać zatrzymania obywatelskiego gdyby chcieli ale z jakiegoś powodu nie chcieli nawet wzywać policji to teraz jak jest film w internecie to i niedługo będzie i w tv a obydwaj panowie jeżeli byli pod wpływem alkoholu to pan z czerwonego renaut nawet jak był trzeźwy to odpowie za wypadek potrącenia(celowego z premedytacją) i nie udzielenia pierwszej pomocy tylko agresji wobec poszkodowanego. Do dalszej części zdarzenia którym jest spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowy kolejny kierowca agresywnie napada na motocyklistów jeżeli był pijany to powinien taxi przyjechać albo na piechotę bo na zdrowy Rosadek to on jest pod wpływem iekawi mnie tylko to skoro panowie w autach są na swoim terenie to wiadomo że mają działki ale w lesie państwowym czy prywatnym czy gdzie kolwiek na świecie obowiązują pewne normy zachowania których trzeba przestrzegać.
   Ja na miejscu tych motocyklistów nawet jak bym byl sam to bym im takie wpierdol sposcil że napewno helikopter by ich musiał zabierać. Kropka. Ale mam nadzieję że kierowcy aut zostaną tak ukarani że święta Bożego Narodzenia spędza tam gdzie Prawo Polskie ich wysle bo nieważne gdzie chcesz dojechać ale jak jestes pijany to jest już przestępstwo niech ich spotka sprawiedliwość.

   • Ty deb..u a kto pierwszy wkroczył i dokonał przestępstwa wtargniecia na teren prywatny.??Właściciel mógł po pijaku jechać po swoim terenie by bronić swojej własności i mógł do tego użyć wszystkich środków by uniemożliwić dokonywanie dalszego przestępstwa!!! Rozumiesz pajacu?? Nie znasz prawa obowiązującego w Polsce tylko piszesz te wypociny?

    • Sam jesteś debilem. Samosądy nie są jak na razie akceptowalnym sposobem wymierzania sprawiedliwości. Idź się najpierw doucz, a potem najlepiej idź się leczyć bo najwyraźniej z głową nie do końca teges.

     • A jaki tu był samosąd? To była próba powstrzymana tych gnojów przed dalszym wtargnięciem na prywatną posesję które jest przestępstwem..Gdyby to miał być samosąd to ci goście nie przyjechali by z pustymi rękami i te pacany na motorkach dostali by takie bęcki ze wiecej by im nawet przez myśl nie przeszło wjechać na prywatny teren..Uważam ze mieli więcej szczęścia niż rozumu.

  • Ciebie chyba pogrzało !
   Znalazł się jeszcze jeden pan milioner ! Nie niszczyli żadnego mienia ! Przejeżdżali, nie jeździli po lesie ani po polu ! Nie widzisz tego ,bronisz bandytów właścicieli ? A może to ty jesteś jednym z nich ???
   To nie jest Ameryka… Tu są inne prawa …
   Motocykliści mogli nie zauważyć tabliczki z informacją „teren pryeatny” … mieli kaski na głowach …
   Druga sprawa … mogą sobie ogrodzić swój teren…

   Gdybym to ja był motocyklistą, nie pozwoliłbym się dotknąć tym burakom … jeden z nich był pijany … tego nie widzisz ?!
   Nieważne czy wiechali tam celowo czy przez omyłkę … zachowanie tych pseudo milionerów było oburzające …
   Ja niestety, nie byłbym taki spokojny … napewno dużo by nie powiedzieli …
   Dziwię się tym chłopakom … byli w trójkę …

   • To Ty „BOCHATER” jesteś!Teren prywatny,droga prywatna! Pilnuj swej kobiety bo też ktoś może zechcieć na niej chwilowo pojeździć a nie zauważy że jest Twoja! Na taki wjazd trzeba mieć zgodę właściciela terenu. nie tylko w Hameryce, ale w każdym cywilizowanym kraju za wyjątkiem Polski wg. Ciebie!

  • Pewnie jeździsz junakiem z chin na działkę bo tak taniej bo nie masz pojęcia o motorach i solidarności motocyklistów . Motocykle nie muszą mieć tablic jak nie jeżdżą po drogach publicznych. Jak masz teren prywatny to sobie ogrodź go jak to jest w usa, nie stać cię to masz problem. Chłopaki i tak mają silne nerwy u mnie po jednym szapnięciujuż bybyła jatka nie wspomnę o potrąceniu. Szkoda że policji nie było parę paragrafów by się znalazło plus jazda po wódzie

   • Skończ te swoje wypociny bo aż cię żal..Grodzic teren to się grodzi przed zwierzętami a nie przed tzw istotami myślącymi..Dla istot myślacych to jest tak zwane prawo karne, cywilne itp..I istoty rozumne mają się do tego prawa stosować..miedzy innymi do tego ze na własnośc prywatną można wejsc tylko po uprzednim pozwoleniu przez właściciela. Bez pozwolenia mogą wchodzić tylko służby państwowe takie jak policja, cba, cbś (z nakazem prokuratora) nie jakieś matoły na motorach

 2. To jest żenada ze gówniarze jeżdżą po czyimś terenie, facet sadzi coś a inni mu to niszczą. I to takie śmieszne ??? Posłuchajcie co właściciel mówi. Ze mu tu jeżdżą, uciekają a on jest bezradny. A każda sadzonka kosztuje…..

   • A Ty buraczku powiedz gdzie mieszkasz to przyjdziemy i Ci zdemolujemy dom i zobaczymy jaki będziesz zadowolony. To ciołki a nie motocykliści. Niech sobie kupią 10 hektarów i zaproszą kolegów na jazdy, a może ty Januszu biznesu kupisz i będziesz udostępniał kolegom.

   • Powinien wlasviviel ziemi zabrac im te motorki. Cwaniaki sa poki ktos ich nie złapie. Wlasciciel ma racje. Na hamstwo tylko tak samo bo glupek nie zrozumie

   • Gmot śmieszny jesteś. Tobie wara od motocyklistów. Nie wypowiadaj się za wszystkich! Za deb…ych crossowców oczywiście możesz 😁😁😁

   • puszkarz? czyli kierowca samochodu rozumiem…to pokazuje twoje podejscie, nastawienie do swiata i to jak postrzegasz jakby nie bylo przedmiotowo ludzi…gowniarze na motoorach cipy takie ze nas nerwy nosily jak to ogladalismy ze tak sobie daja i takie wydygane to, bez pojecia jak sie zachowac a ten tzw wlasciciel na pol strzala…

  • No dobra ale to nie oznacza że muszą im niszczyć motocykle, narażać ich życie przez potrącenie i szarpać ich. Motocykliści oferowali 30 złoty na łebka czyli 90 dla wszystkich (chyba 3 ich było). Właściciel powinien dzwonić na policję (ale wtedy by wyszedł na minus) albo wziąść te pieniądze i koniec kłótni. I tak motor kosztuje, paliwo kosztuje (jednemu się wylewało), kask kosztuje, ubrania kosztują( ten menel go szarpał za ubrania i pewnie mu poniszczył je), zdrowie kosztuje i no to jednak jest najważniejsze z tego wszystkiego a oni byli agresywni i ja bym się bał o swoje zdrowie. Dobrze że nie wyłączył kamerki bo Bóg wie co by się tam działo.

   • Ale bredzisz. Według twojegopokręconego tłumaczenia co mam zrobić, gdy w nocy złodziej włamie się do mojego mieszkania niszcząc przy okazji okno za 5 tys. zł. i ja go złapię na goracym uczynku. Wedeług ciebie jak mi zaproponuje 50 zł. za wypuszczenie go to powinienem wziąść pieniądze wypuścić go i może jeszcze pocałować w dupe z wdzięczności. Każda osoba która wtargnie na moją posesję bez mojej zgody i na dokładkę ją niszczy powinna być dotkliwie ukarana. Niestety policja wypuszcza delikwenta z reguły nawet nie wypisując mandatu, a właścicielowi proponuje założenie sprawy cywilnej. A polski sąd oddala sprawę z powodu”niskiej szkodliwości społecznej”. Każda osoba na swojej posesji powinna mieć prawo do obrony siebie i swojego mienia. Z bandytami i terrorystami się nie negocjuje.

    • Nie wierzę jak można porównać wjazd na drogę leśną do wtargnięcia do domu na ogrodzoną posesję, wyważenie okna, dzrzwi, wyruchanie żony(pewnie wam się marzy żeby popatrzeć :-)))Wtargnięcie by było gdyby był płot, zasieki, może by się jeszcze obroniła taśma biało czerwona z casto. Stoicie panowie w brodziku naszych potrzeb intelektualnych.

   • O czym tu dyskutować? Jedni i drudzy powinni zadzwonić na policję.
    Obawiam sie jednak, że obie stroby nie wyszłyby na tym dobrze.
    Motocykliści zostali by ukarani za wtargniecie na teren prywatny, a wlasciciele za prowadzenie pojazdow mechanicznych po alkoholu, spowodowanie stluczki, naruszenie nietykalnosci osobistej.

   • Takkk motocykli nie niszczyć, ale cudzą własność to już tak. Jakoś to myślenie tylko w jednym kierunku. Myślę, że takich wandali nie nauczy policja, sądy tylko pamięć zniszczonych motocykli i solidne manto.

  • Uważasz, że zachowanie tych właścicieli jest normalne? Czy tak powinno się rozwiązywać problem? Mam nadzieję, że Ci Panowie od motocykli zgłosili na policję napaść na swoją osobę.

   • Jak najbardziej normalne i uzasadnione . W Ameryce nikt nawet by z nimi nie rozmawiał tylko strzelał . Własność prywatna to świętość a jak stoi tabliczka to tym bardziej do czegoś zobowiązuje

  • To nie tłumaczy takiego zachowania. Jak można kogoś potrącić, straszyć, szarpać, jeździć po pijaku itp.? Ciekawe jakby to się skończyło gdyby nikt tego nie nagrywał…

   • Pewnie by zrobili zdjęcie jak ten dziadek nakrył się kawasaki i by było zaraz ,że próbowali go zabić albo pobić ,napewno by coś wymyślili

  • Stac na ziemie? Stac na ogrodzenie, jesli nie, to kiepskiinwestor, ktory za ostatnie pieniadze kupuje cokolwiek. Prawda jest taka ze nasral w zbroje, bo wspolnik przyjechal pijany samochodem, naruszyl nietykalnosc cielesna 3 osob a on sam potracil motocykliste umyslnie. To nie teksas, oni by dostali zadosuczynienie za sadzonki, a panowie mieliby gruuubre grzywny o ile nie zawieszenie

  • A skąd ty wiesz, że te sadzonki oni mu zniszczyli? Nie jestem zwolennikiem uprawiania tego sportu motocyklowego gdziekolwiek poza specjalistycznymi torami (i tylko tam!), zwłaszcza w górach, ale postępowanie właścicieli było skandaliczne. Wielka szkoda, że motocykliści nie wezwali policji.

  • Widziałeś aby jeździli po polu!? Jechali droga która jest ogólnie dostępna. Musieli by mnie zatrzymać żeby by zbierali ze swoich sadzonek wieśniaki jedne. Napiją się pod sklepem i się wożą autem

  • Na drodze posadził? Nie dość, że nawaleni jeżdżą samochodami, to jeszcze niszczą sprzęt. Jedyne wyjście to prosty, prosto w pysk i tyle. Złapali młodych i hojraczą? Niech, stanie taki z facetem . Do zęby, w tych swoich wozidłach do domków, zawożą.

 3. No dobra ale to nie oznacza że muszą im niszczyć motocykle, narażać ich życie przez potrącenie i szarpać ich. Motocykliści oferowali 30 złoty na łebka czyli 90 dla wszystkich (chyba 3 ich było). Właściciel powinien dzwonić na policję (ale wtedy by wyszedł na minus) albo wziąść te pieniądze i koniec kłótni. I tak motor kosztuje, paliwo kosztuje (jednemu się wylewało), kask kosztuje, ubrania kosztują( ten menel go szarpał za ubrania i pewnie mu poniszczył je), zdrowie kosztuje i no to jednak jest najważniejsze z tego wszystkiego a oni byli agresywni i ja bym się bał o swoje zdrowie. Dobrze że nie wyłączył kamerki bo Bóg wie co by się tam działo.

 4. Pomijając przejazd przez teren prywatny, ciekawe jak do niego dotarli? Zapewne drogami publicznymi, na motocyklach bez homologacji i tablic rejestracyjnych…

 5. Niech sobie ogrodzi teren jesli prywatny i ma tzw sadzonki. Albo ogrodzi same sadzonki. Miał szczescie ze chlopaki młode bo normalnie w pysk powinien dostac za potracenie tego chłopaczka na crosie. Szacun dla tej trojki ze trzymali nerwy na wodzy. Ten gosc z Renault dobrze wiedział że lamie prawo dlatego kazał skasować nagranie.

  • Jak oznaczył teren to co ma grodzić, jak chłopaczki czytać nie potrafią to niech do szkoły wracają. Nie popieram takiego zachowania właściciela terenu ale jak by Tobie ktoś stale srał w ogródku to nie był byś zadowolony.

  • Dobrze mprawisz ją bym im wjebał i jeszcze skasował za potrącenie. Świadomie wieśniak wjechal w chłopaka gdyby była policja straciłby prawko ham że wsi

 6. To nie jest żenada. Gówniarzom się należało, często taka bezmyślność dotyka pół rolników którzy ponoszą straty na miejscu właściciela zrobiłabym to samo.

  • Ja na tym filmie nie widziałem że mu w motor Wiechał.
   Raczej wypierdo….ił się sam no się osrał.
   Gdyby do mnie Wiechał na mój teren to nie było by tego filmiku.
   Gówniarstwo bez uprawnień na krosach sobie jeździ.

 7. Świadomie czy nie, życzę Ci Adamie żebyś wlazł podczas spaceru z żoną i dzieckiem na posesje takiego neandertala gdzieś w lesie i dostał niezły wpier…..ol.
  A tak na marginesie to moja cierpliwość😡🤬 skończyłaby się dla tych agresywnych przygłupów po 10 sek.👊👊😂
  Także szacun dla motocyklistów za trzymanie nerwów na wodzy.🏍🏍

  • Logika Twojego myślenia powala. Porównujesz spacerujących ludzi do kolesi którzy niszczą czyjeś mienie. Jak ktoś przyjdzie do twojego domu i kopnie w drzwi to pewnie się zdenerwujesz ale jak zapuka to też będziesz chciał mu wpier….ć? Zastanów się.

 8. Lasy nie powinny być terenem prywatnym ale dobrem wspólnym. Jeśli chodzi o jazdę to co najwyżej drogą leśną i tyle w temacie.

 9. I bardzo dobrze. Dopóki w głowach Polaków nie utrwali się przekonanie, że największą świętością nie jest obwieszona złotem drewniana figurka w kościele, a prywatna własność, dopóty będziemy żyli w takim syfie. Są takie kraje gdzie kos by ich za to zastrzelił

  • Największą wartością jest życie… jeżeli myślisz inaczej I stawiasz rzecz martwa nad to… Już widzę cie np podczas wojny jak stoisz przy swojej ziemi i zamiast bronić rodziny to strzelasz do lecącego samolotu który zrzuca na cb bombę xd.

   • Sam jezdze na moto, ale wbijania na nie swoj teren nie popieram, i takiej agresji wlasciciela tez nie. Jest taka opcja, ze wlasciciel juz mial wczesniej do czynienia z takimi dzbanami i nie byl w stanie nic droga prawna osiagnac i dlatego posunal sie do takich srodków. Sam mialem kilka kontaktow z wesolkami na crossach, ktorzy nie patrzac na nic potrafili smigać po drogach prywatnych i to w czasie kiedy najwiecej dzieciakow po okolicy sie pląta. Przy probie zwrocenia uwagi potrafili skakac z łapami. Nie sądzę, ze tacy są wszyscy, ale nagranie to tylko wycinek. Moze ci chlopcy byli ok, ale ktos inny juz opinie im zrobil. Gdyby taka sytuacja miala miejsce np w texas w Usa, chlopcy juz by byli dawno wywiezieni z posesji w workach.

 10. Motocykliści cros i quady to plaga niszczą drogi ścieżki straszą zwierzęta i ludzi którzy spacerują z rodzinami , dobrze o tym wiem mam dom i sporo ziemi wysoko w górach i mam do czynienia z takimi sytuacjami . Większość z nich to bydło które ma ubaw i zabawę z tego że ryczą tymi silnikami ,ryją drogi i chlapią turystów a spod kół wylatują kamienie które są bardzo niebezpieczne a pozniej uciekają . Jeżdżą bez tablic rejestracyjnych lub celowo je zaginają aby be było ich widać. Jeśli są takimi fanatykami rozjeżdżania posiadłości niech sobie zakupią kilka tysięcy metrów w górach czy gdziekolwiek i jeżdżą po swoim .

  • Tak motor i quad niszczą drogi i scieżki to co powiesz o maszynach leśnych dla mnie bezmyślne jest zakzywanie jazdy motocyklista a pozwalanie na niezczenie drug przez harvestery i inne maszyny

  • Jesli to jest teren prywatny i droga prywatna to moze i najebany jechac. Jego prawo. W koncu kazdy u siebie sobie Panem. Co do szarpania ludzi i potracenia to chyba jednak przekroczyl granice bo nie uciekali i nie byli agresywni wobec wlasciciela terenu. Nie zmienia to faktu ze konsekwencje wtargniecia na teren prywatny powinni poniesc motocyklisci. Chocby powinni pokryc koszt wyrownania drogi.

 11. A redakcja slowem sie nie zajaknie jak zle robia motocyklisci… ja od teraz nie patrze w lusterka…
  Walic idiotow na motorach…
  A do tej pstawy przyczyniaja sie tacy pseudo dziennikarze i pato media

  • Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Tych normalnych nie widzisz bo sa odpowiedzialni , ale idiote zobaczysz z daleka . I to ten 1 na 1000 idiota wg Ciebie ma świadczyc o wszystkich ? Nie idz ta droga ;-) jak mowil wczorajszy Allesandro .

 12. Chłopacy naprawdę aż za bardzo byli wyluzowali, ja z moją cierpliwością która osiąga 0 bym już dawno jednego i drugiego na pizde tłuk i jeszcze mu w dupie tą sadzonke zasadził, rozumiem rozmowa rozmową, jest policja się dzwoni jak się nie potrafi dogadać normalnie. Tym bardziej jak by mi ten stary muchomor crossem rzucił na ziemię. Samo oglądanie już mnie tam wkurwiło…

 13. To jest jedyny sposób aby zatrzymać wandala na motorze. Crosowcy dobrze wiedzą że niszczą, dlatego na czas rycia czyjegoś terenu ściągają tablice rejestracyjne. Myślą że są nietykalni a tu zonk.

 14. Adam . Masz racje ze sadzonki kosztują , ja to wszystko rozumie , jednak zwroc uwagę że aczyna się od czynnej napasci (próba potrącenia motocyklisty).chłopcy chcą załatwić temat polubownie , a z obserwacji widać że raczej przejezdzali (podejrzewam ze szukali terenów do jazdy).
  Agresja właścicieli była by wieksza gdyby nie było kamery .
  Rozumie frustacje właścicieli posesji ( prawdopodobnie często odwiedzaja ich motocyklisci) , ale nie daje im to zezwolenia na próbę okaleczenia człowieka i niszczenia sprzętu.

 15. Pizdy na crossach.. zamiast zadzwonić na policje załatwićto od razu to 'koledzy’ dają szarpać swojego znajomka… albo to ustawka, albo to pizdy które kłamią, już na wstępie chcieli zostawić go i zwiać w las ^^ jedynie nie zostawili to z powodu dramy na youtuba którą chcieli wrzucić xD zniszczony kask, motor i godność… a znajomy bał się o kamerke aby nie oddawać bo droga i pewnie by mu policja oddała po jakimś czasie żal…

 16. Młodziaki nie wiedzą do czego kask służy?
  Podpowiem… walisz z wyczuciem delikwenta w łeb tak po prostu, jak tylko zamroczyło i dalej stoi na nogach raz jeszcze (trochę mocniej)

  • Kiedyś dwóch takich przyłapałem jak jeździli mi po łąkach. Mokro było to dziur narobili takich że myślałem że ich pozabijam. Jeden się bronił kaskiem, ale jak dostał łańcuchem to już ino uciekali aż się kurzyło. Motor co zostawił poszedł do rzeki a sprawę na policję żeśmy zgłosili i potem jeszcze rok dostał za pobicie mojego zięcia bo się głupek zgłosił żeśmy mu motor ukradli.

 17. nie pierdolcie w tych komentarzach tylko zgłoście to na Policję. Gość doprowadził celowo do kolizji… kolejno .. naruszenie nietykalności cielesnej…. uszkodzenie mienia itd. a jak wjechaliście mu na prywatną działkę niech Was po sądach ciąga… i walczy o odszkodowanie… Wszyscy kozaczą ale nikt nie ma cywilnej odwagi załatwić tego tematu od A do Z.

 18. Teren oznaczony ze prywatny i co z tego jak wszystkim to koło torby wisi. Trochę rozumiem właścicieli bo też mam nie ogrodzona działkę oznaczona tabliczkami teren prywatny to komuś się to nie spodobało i nawet tabliczki poniszczyli a ja co na działkę zajadę to worek śmieci wywiozę i tak w kółko po prawdzie nie usprawiedliwia to przemocy należało ich zatrzymać i wezwać policje a komentując co sobie w tej dziurze posadzili to ich sprawa jeżeli jeżdżą niszczą sadzonki to policja sąd a dlaczego nie ogrodzili terenu? Bo nie muszą i nikomu nic do tego teren prywatny to teren prywatny a tłumaczenie że cały dzień na torze może jeździć za 30 złotych to niech jedzie i zapłaci i tam się bawi lasy tak samo jak i teren prywatny nie są darmowym torem już nawet nie wspominając o tym że motocykle pewnie bez ubezpieczeń a jak komuś w tym lesie krzywdę zrobią to co? Trochę rozwagi i pomyślunku a nie dochodziłoby do takich sytuacji

 19. No i po obejrzeniu filmu widać jedno – motocykliści chcą za wszelką cenę uciec, mówią o policji, ale nie dzwonią (no to chyba już samo potwierdza, że coś mają za uszami), facet w niego wjechał – na jego miejscu zadzwoniłbym odrazu… Ale woleli proponować kasę żeby się „dogadać”…

  Panowie rolnicy na wk*rwie bo im cały czas jeżdżą, rozumiem, nie usprawiedliwia to jednak przemocy, inna sprawa jeżeli tak jeżdżą mu po polu od kilku lat i facet ma z tego straty na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych, wtedy sprawa powinna być traktowana szczególnie, a facet powinien na znaku sobie dodać „Teren zagrażajacy życiu i zdrowiu – wkraczając na ten teren prywatny, zrzekasz się dochodzenia praw i roszczeń spowodowanych uszczerbkiem zdrowia bądź stratami materialnymi – wchodzisz na własną odpowiedzialność !!!”, Jak będą wjeżdzać dalej to… no cóż zrezygnowali z bezpieczeństwa.

 20. Mówili Ci że to enduro bez homologacji? Ściągnąć tablice zawsze można. Moim zdaniem te chłopaczki to wieśniaki, których nie stać za zapłacenie kilku groszy aby pojeździć na terenach do tego przeznaczonych. Rolnicy też wkur**ni, ale się nie dziwię w końcu z tego żyją.

 21. Jak by to na mnie trafiło i tak by się zachowywali i złapami mi skakał to na pi#$%olił bym ich i taki byłby finał tego przedstawienia.

 22. Niestety winne sa obie strony właściciel widocznie już nie raz mieli takie wizyty. Pojazd bez tablic i jeżdzacy po czyims terenie czyli brak OC itp,,,,Właściciel mandat za agresje i wypadek, a panowie z poruszanie sie bez tablic i ważnego OC…… J

 23. U mnie też jeździli po polach. Można było gadać, prosić i grozić, nic sobie nie robili. Aż taki jeden porozwieszał między drzewami druty i linki, to się skończyło kozakowanie.

 24. Myślę że dobry adwokat tych chłopaków doprowadził by do fi alu gdzie stali by się właścicielami terenu,uszkodzenie mienia napaść,pobicie ,nietykalność, uraz psychiczny ,znieważenie,celowe potrącenie …myślę że trzeba było by łąkę sprzedać żeby zapłacić odszkodowanie.Chłopacy walczcie o swoje.

 25. Co jest nie tak z dzisiejsza młodzieżą ? wystarczyłoby temu rozhisteryzowanemu klientowi sprzedać plaskacza ,zayephać kopa itp . Nie chodzi nawet o namawianie do przemocy ale do reagowania w odpowiedni sposób. Poyepch potrącił z premedytacja człowieka, jest niebezpieczny trzeba oszołoma obezwładnić i wezwać służby. Hcoy z tego że to jakiś jego teren ,nie można zabijać jak się komu podoba nawet u siebie na polu .

  • Tobie by sie należał nie tylko plaskacz ale i porządny sierpowy to wtedy bys debiliu zrozumiał że to te gnojki wjechali na własność tego człowieka nie pytając go o pozwolenie..Widzisz jakąś różnice pajacu?? Myslisz że będziesz bez problemów jeżdził po czyjejś własności nie pytajac właściciela o zdanie?? Wiesz co się robi z takimi gnojami? Zajeżdza sie takim gnojom droge by nie uciekli z miejsca przetępstwa(wykroczenia) Jeśli próbuja zwiać to im się to uniemożliwia np wymierzając parę ciosów..Wtedy dzwoni sie na policję że wtargnął ktoś na teren prywatny bez zezwolenia..Jak myslisz policja która przyjedzie bedzie słuchac tłumaczenia tych gnojków??? Bedą sie w sadzie tłumaczyć po co i dla czego wjechali na teren prywatny. Ci właściciele to i tak istne anioły .

   • Sierpowy ;) uważaj żebyś nie spotkał bumeranga, napisałem koment więc nie będę powtarzał po 5 lat i zakaz prowadzenia pojazdów jak również odszkodowania, zakończyły by dziarskość pijanych debili a i pola by im brakło na opłaty.

    • @Mulller Chyba naprawdę masz cos wspólnego z mułem a nawet z porządnym przymuleniem. Lepiej uważaj z tymi pijanymi bo tobie może zabraknąć kasy za zniesławienie.Na twoim prywatnym terenie policja nic nie może ci zrobić nawet po pijaku i możesz jeżdzić nawet czołgiem ale jeśli wjeżdżasz na czyjąś posesję to musisz byc trzeźwiutki jak niemowlak i musisz mieć sprawny i zarejestrowany pojażd..Najpierw postudiuj prawo albi przynajmniej poczytaj a potem sie wypowiadaj publicznie ..bo jesteś głupi w tym temacie.

 26. Panowie i Panie wydałem około 500 zł na sadzonki plus praca przy tym żeby je posadzić. I kur…. W jedno niedz. popołudnie mi te kurw…. Wszystko zniszczyli!!!! Powiedzcie jak mieć litoś nad nimi…. Pojeb… Nie mają szacunku dla czyjeś własności!!! Dla wiadomości miałem otaśmowane. Ludzie są tory specjalne kur… Przeciesz kolega mniał tor ze 2 hektary to skasował bo nikt nie jeździł!!!! A oni po lasach i polach cudzych jeszcze jak jest mokro…. Niedzwcie się że ludziom puszczają Nerwy!!!!

 27. Tak tylko napiszę że na kanale tych chłopaków dali początek nagrania jak ” nisza sadzonki ” gdzie widać jak jado po zwykłej polnej drodze i nie ma żadnej jakiej kolekiwiek tabliczki ze teren prywatny. Wiec dla wyżej tu kluciacych się niech zobaczą czy są zniszczone czy nie.
  PS. Umnie kiedys byla podobna sytuacja tylko chłopaki chodz mialo po 17 lat zadzwonili na policję oni dostali mandaty a tamci sprawy w sądzie za pobicie nieletnich. Wiec pytanie czy wymierzenie sprawiedliwości na własną rękę cos da ? Wątpię. Jak ktoś zniszczy mu ziemię to proste bierze od niego dane i albo ureguluje straty albo sprawa do sądu i ona ustali resztę. A co do tego ze wtargnęli na jego teren to dajmy absurdalny przykład i w tym miejscu gdzie są jego sadzonki bedzie wycieczka szkolna i dzieciaki zniszka 4razy więcej sadzonek to czy ten gościu tez dzwonił by po kolegów i chciał tym dzieciom wpierdolic ? Oczywiście ze nie bo by to po ludzku rozwiązał. Dla tych co się zemno nie zgadzają trudno się mowi kazdy na swój punkt widzenia .

 28. Ogolnie nie znam mądrego ktory jezdzi enduro po terenach prywatnycg i lasach panstwowych. Jesli stac Cie na motocykl to zrob sobie tor albo wynajmuj go a nie niszcz przyrody i terenu innych ludzi. Dla mnie wiekszosc to niedorosniete malolaty z grubszym portfelem i cienszym rozumem.

 29. Cwaniak schlane powinni w pizde dostać za rzucanie motocyklem i cwaniakowanie bo chcieli przejechać dalej, a ci sapy do młodych śmiecie jebane i nic więcej a sadzonki w dupsko niech staremu włoży

 30. Szkoda że gnoje nie trafili na gości tak w wieku ich albo im podobnym.Dostali by taki łomot że by zapomnieli o tych motocyklach.!!! Teraz się tłumaczą jak złodziej który włamał sie do czyjegoś domu no bo np sie chciał tylko ogrzać. Teran prywatny nie masz prawa włazic ani wjeżdżać. Bo może cię wszystko spotkać w ramach obrony własności..Nie dawno został wprowadzony taki artykuł w prawie. W usa to tych gnojków by ustrzelił pierwszy farmer i jeszcze by dostał medal..A w Polsce to takie gnoje jeszcze udają że nie wiedzą o co chodzi.

 31. Szkoda że gnoje nie trafili na gości tak w wieku ich albo im podobnym.Dostali by taki łomot że by zapomnieli o tych motocyklach.!!! Teraz się tłumaczą jak złodziej który włamał sie do czyjegoś domu no bo np sie chciał tylko ogrzać. Teran prywatny nie masz prawa włazic ani wjeżdżać. Bo może cię wszystko spotkać w ramach obrony własności..Nie dawno został wprowadzony taki artykuł w prawie. W usa to tych gnojków by ustrzelił pierwszy farmer i jeszcze by dostał medal..A w Polsce to takie gnoje jeszcze udają że nie wiedzą o co chodzi.

 32. Nie dajcie się nabierać na te komentarze.Gdy ktoś chce napisac prawdę to nawet nie zamieszczają tych komentarzy. Tendencyjna banda gówniarzy!!!!

 33. Właściciele maja racje choć ich zachowania nic nie tłumaczy cieszmy się tylko ze pozwolenia na broń nie mieli bo by bronili jak w stanach swojego terenu.

  Nauczka żeby nie jeździć po polach i lasach.

 34. Zastanawiam się dla czego, motocykliści jeżdżący na scigaczach, choperach są pozdrawiani przez ludzi, robią sobie z nimi zdjęcia, a ludziom na crosach najczęściej życzy się linki na wysokości szyi.

  • a moze powód jest blizej niz myslisz:P wyobraź sobie ze czoperami czy scigaczami jeżdzą po drogach publicznych (tudziez ładnych ulicach) bo to bezsens takimi motocyklami tłuc sie po kamieniach czy trawie lub piachu i mimo to ze jezdzą czasem ryzykownie czy po po prostu szybko tylko policja moze ich tak naprawde prześladować bo zwykły człowiek co im powie na publicznych… natomiast te gagatki z crossów właśnie ładują sie tam gdzie sie teoretycznie nie da a to do lasu niszczyc przyrode czy straszyć zwierzeta które i tak są przstraszoni, a to na prywatnych drogach, a to po polach skaczą, czy po prostu pagórki porośnięte trawą ryją bo jeden druginu udowadnia co to nie on… taka jest prawda,.. co gorsze jak przepatrzyłem dokłądnie początek filmu to własciciel gruntu ma rację … zobaczcie sobie że dwóch gnojków z tych trzech których widziałęm chciało po prostu spier….. jeden od razu skrecił w prawo w ten drugi co był blizej auta to samo bo nawet ziemia sie sypała spod koła jak zaczął ją ryć, tylko jeden ten co miał kamere nie uciekał i sie zatrzymał, ale mysle ze było to spowodowane tym że jego kompan sie przewrócił i został złapany i teraz pytanie czy szukał sensacji na YT bo miał kamerke czy po prostu nie był mu obojetny los „przyjciaela” z szarży … heheh

 35. popieram własciciela gruntu, jechali na przejażdzke ale chyba nie sprawdzili po jakich i czyich drogach/terenach sie poruszają, do tego słusznie własciciel powiedział ze chciał uciekać jak zajechał mu drogę wiec praktycznie pajac sam sie przewrócił…. fakt faktem ze moze to nie oni zryli mu sadzonki ale bedzie nauczka dla tych pajaców co niszczą lasy/łąki bo 'niczyje’, niech sobie kupią ziemie lub jeżdzą na wysypiska śmieci skakac po hałdach a nie niszczyć nature, żeby jeszcze jeździli nawet po tych gruntowych drogach bezpiecznie w sensie z umiarkowaną predkością bo wiadomo ze są też inni użytkownicy, to na ryja bez kwitów bez prawka , bez swiateł… długo by rozważać, moze i troche zachowanie było burackie ale policja włascicielom by nie pomogła na ich gruncie wiec musieli postraszyć łebków ;P

 36. Ludzie opamiętajcie się. Sam jeżdżę może nie cross-em ale quadem i też przejeżdżam różne tereny zauważenie tabliczki z jakimś terenem prywatnym hmmm Sorry bardzo słabe skoro jadąc drogo leśną wjeżdżam na kolejnym rozwidleniu w w kolejną ujeżdżona drogę bez szlavana lub głupiej siatki leśnej odgradzającej czyjaś własność będę szukał tabliczki tak i nie który zaraz się dowala o to ze po lasach się nie jeździ a powinno się jeździć lasy powinny udostępniać drogi nikt tu nie mówi o niszczeniu sciulki czy czymś takim ale rekreacyjnej jeździe takim sprzętem i na koniec ci panowie maja szczęście ze w pier…. porządnie za to nie dostali bo świadków nie było a ja swojego sprzętu nie dał bym tak traktować

  • Kto się ma opamiętać/??? Rozumiesz co to własnośc prywatna, teren prywatny, prywatna droga na prywatną działkę??? Po jakiego wała wjeżdżasz na czyjąś własność albo wchodzisz?? Jeszcze bedziesz kozaczył że byś pobił własciciela?? To ty jesteś intruzem i przestępcą wkraczajac na czyjąś własność .!!! Rozumiesz pacjencie malinowy?? Masz jakąś własność nieudaczniku? Przyjedź na moją działkę to zobaczysz jak będziesz wracał do domku!!!

 37. Tak jak u nas na wiosce jeżdżą kładami warszawka zryja drogi gmina niema za co naprawiać ale oni są pany buraki i kretyni jak na wiejskiej myślą że im wszystko wolno tępić gnoi

 38. @radosław >> moze i TY jeździsz relreacyjnie po drogach w lesie nie oceniam Cie ale wierze na słowo i nie zjeżdzasz z nich w las kopać dołów ale wiekszość tych niedowartosciowanych niestety ma tak mały mózg że własnie wjeżdza tam gdzie nie wolno, tam gdzie coś zniszczy, zobacz na YT filmy z jakimi predkościami poruszają sie po drogach gruntowych (publicznych gdzie inni użytkownicy w tym piesi sprzet rolniczy a nawet zwierzeta) i w tym prywatnych bez swiateł bez rejestracji… na codzień siedzą pod pantoflem u żony a na weekendzie odreagowują na tych motorkach,,,

 39. Kto się ma opamiętać/??? Rozumiesz co to własnośc prywatna, teren prywatny, prywatna droga na prywatną działkę??? Po jakiego wała wjeżdżasz na czyjąś własność albo wchodzisz?? Jeszcze bedziesz kozaczył że byś pobił własciciela?? To ty jesteś intruzem i przestępcą wkraczajac na czyjąś własność .!!! Rozumiesz pacjencie malinowy?? Masz jakąś własność nieudaczniku? Przyjedź na moją działkę to zobaczysz jak będziesz wracał do domku!!!

 40. Rolnik szuka żony bo nie widział czy pod kaskiem nie znajdzie dziewczyny do wzięcia, w końcu chłopak miał blond kitkę ;) , a tak poważnie jak czytam te niektóre komentarze o własności to ręce opadają, własność niech sobie ogrodzi nie będzie miał problemu, a za jazdę po pijaku i potrącenie celowe kogokolwiek gdziekolwiek to zwykłe zamierzone przestępstwo, dodatkowo, zniszczenie mienia, groźby karalne oraz naruszenie nietykalności osobistej. Rolnik ze wspólnikiem dostał by w komplecie po 5 lat min i zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata. a tu słyszę że ziemię na drodze mu przejechali i czy to aby jego teren jest szczerze wątpię gdyż droga jest udostępniana na podstawie przepisów dla wszystkich nawet gdy przebiega przez jego działkę, tak więc tuzy od własności, po pierwsze prawo należy trochę ogarnąć abyście kiedyś ze swoimi idiotyzmami sami nie wpędzili siebie w kłopoty i to poważne. Za moich młodych lat taki idiota rozciągnął w lesie stalową linkę na wysokości głowy i mój kolega żyje tylko dla tego że w ostatiej chwili to zobaczyliśmy i krzykiem go zatrzymaliśmy. Takich bandytów jak ci pijani rolnicy należy bezwględnie stawiać przed wymiar sprawiedliwości bo to są potencjalni zabójcy bez wyobraźni.I dziwię się że chłopcy tego nie zrobili a także byli bardzo grzeczni jak na tą sytuację. A gdy będziecie mieli swoje dzieci i nawet jak zrobią coś typu przejechanie po polu, czego tu nie było zaznaczam, to chcieli byście zobaczyć swoje dziecko w trumnie, zadaję to pytanie tym wszystkim idiotom od „dobrze bo to jego własność”, na prawdę chcieli byście żeby ktoś zabił wasze dziecko za rozjechaną marchewkę ?. jpdl qwa mać nie do wiary.

  • Ależ ty głupi Muller jesteś..Myslisz że ktoś ma obowiązek grodzic swoją posesję??? To ty debilu na motorze masz coś takiego jak mózg by on ci mówił że nie wolno wjeżdzać ani wchodzić bez zezwolenia na czyjś teren bo to jest karalne!!! Sprawdź to sobie w kodksie karnym idioto jesli nie wierzysz..Grodzić teren to można przed zwierzętami albo by zwierzęta nie wydostały sie z danego terenu!!! a ludzie to maja mózg i muszą myśleć..Kapujesz czy jeszcze nie?? Kązdy właściciel poseji ma prawo bronić jej i na jego terenie to ty jestes z założenia przestępcą..Gdyby ktoś cie najechał na drodze publicznej to mógłbyś miec pretensję bo na publicznej drodze wszyscy maja równe prawa ale na terenie prywatnym to tylko własciciel ma prawo a ty jesteś bez żadnych praw i nie masz tam prawa nawet przebywać bez zezwolenia według polskiego prawa..Skończ tworzyc te dyrdymały bo żygac się chce od tych debilnych przemyśleń..Zapoznaj sie z prawem polskim to będziesz szczęsliwszy!!!!

   • prawidłowidłowo „waściciel” :)
    je…..ć tych wszystkich obrońców nietylakności… powinno być jak w USA d…pe ołowiem naszpikować i by sie odechciało głupot tym nygusom , tak samo tym tęczowym odrazu bo chcą zarażąc swoją głupimi przekonaniami i chorymi urojeniami w głowie tych którzy myślą inaczej od wieków… i to zeby dziad sobie robił jeden z drugim to po cichu co robi to to manifestuje i szerzy zgorszenie u konserwatywnych ludzi, niech sobie robią co chcą i nawet jak dadzą im od rządu prawa się „żenić” to i tak od zwykłych obywateli na to poklasku i akceptacji nie bedzie a chyba tego chcą zeby im kazdy kibicował , – patole i tyle

    • W Usa nikt nie strzela ołowiem człowieku. Tam praktycznie każdy urodzony w USA ma dostęp do broni ostrej.Tam żadnemu dupkowi na motorku nie przyjdzie na myśl jeźdźić po terenach prywatnych bo wie co go czeka. Albo seria z automatu albo inne atrakcje z możliwością nawet użycia moździerza albo działka artyleryjskiego. Tutaj na Polskim forum to takie pacany mogą kozaczyć bo im sie wydaje że nie ma prawa własności..Ostatnio minister Ziobro wprowadził przepisy że na swoim terenie nie musisz nikogo pytać po co on przyszedł i czego szuka tylko co masz pod ręką to możesz użyć by bronić swojej własności..A takie pacany na motorach myślą że jeśli wkraczają na czyjś teren nielegalnie bez zgody to mają prawo..Tak maja prawo.. spieprzać gdzie pieprz rośnie..Żadnych innych praw nie mają. Bo sami się ich pozbawiają w momencie wtargnięcia na prywatny teren!!

 41. TAKIE GÓWNOJADY JEŻDŻĄ RÓWNIEŻ PO MOIM LESIE, KOPIĄ DOŁY, ROZJEŻDŻĄJĄ SADZONKI, ŁAMIĄ I NISZCZĄ !!! POWINNI WPIER*OL DOSTAĆ A MOPLIKI NA ZŁOM !

 42. Właściciel. Ty człowieku jesteś ograniczony intelektualnie? To jie jest ameryka zjebie. To co odstrzelić też wolno na terenie prywatnym? Jak ja bym był na ich miejscu. Za takie coś rozjebał bym ich wszystkich kaskiem sam. Małolaci obsrali zbroję i tyle. A mogli ich najebać. Ja bym tak zrobił. Dlaczego? Bo jebane rolniki złamały więcej paragrafów. Człowieku to było usiłowanie zabójstwa a nie obywatelskie zatrzymanie. Was pojebało? Potrącił go samochodem, napadł, ograniczył wolność i swobody konstytucyjne, zniszczył mienie, uszkodzenie ciała, groźby karalne. Ty wiesz ile to jest artykułów?? Za wjechanie na posesję która nie musi być ogrodzona ale powinna!!!W sądzie wymiksowali by się że źle oznakowana i tyle. Dostsli by po mandacie i koniec a dziady poszły by siedzieć. Właściciel na własnej posesji nie można przejeżdżać ludzi samochodem, napadać i niszczyć mienia. Poczytaj idioto prawo lub poradź się prawnika. Zajebał bym za motocykl. Po prostu wziął bym kask i łby rozpierdolił Tobie na Twojej posesji. Nieumyślne spowodowanie śmierci obrona konieczna. Rozumiesz ? Trafisz na takiego chłopa jak ja to szpital w najlepszym przypadku.
  Ps. Mam nadzieję że admin będzie wyrozumiały, z góry go przepraszam ale krew ludzi zalewa. Steroryzowali małolatów bo na moje wjechał. No nic z klamą trzeba jeździć jak widać.

  • To ty mormonie jesteś ograniczony. Nie intelektualnie ale umysłowo..Gdyby ci rolnicy chcieli im zrobić krzywdę to byś nie oglądał tego filmiku. Ty nie rozumiesz co to własność prywatna.To prywatna droga i nikt nie ma prawa jeździć po niej bez zgody właściciela.I własciciel miał prawo zatrzymać tego gnoja tak jak policja kierowcę na drodze który nie chce sie zatrzymać do kontroli. Bo to jego teren!!! Rozumiesz czy naprawdę zbyt głupi jesteś by to pojąć? Gdyby któryś z tych gnojków nawet niechcąco uderzył tego rolnika to by poszedł siedziec bo takie jest prawo. Radze ci się doszkolić albo skontaktować za wczasu z adwokatem i on może ci to wyłumaczy bo widze że nie przyswajasz prostych prawd. Na czyimś prywatnym terenie ty nie masz prawa nawet być przez chwilę bo wtargnięcie na teren prywatny jest przestępstwem pacanie!!!

  • A DLACZEGO jednym i drugim ??? Pierdziawki złamały prawo (1.zakaz wjazdu do lasu 2. naruszenie miru domowego i naruszenie cudzej własności). A ci Panowie dokonali, godnego szacunku, zatrzymania obywatelskiego. Po przyjeździe policji , pierdziawki powinny dostać OBLIGATORYJNIE 5000 zł grzywny. Za recydywę w przyszłości 20 000 zł. WTEDY ten problem łamania prawa zniknie.

 43. Przypadkowo wjechali

  Oczywiście przypadkowo.

  Rozejdźmy się zachowajmy się jak ludzie

  30 zł damy

  Przypadkowo

  Przypadkowo

  ZAWSZE przypadkowo

 44. Przypadkowo wjechali

  Oczywiście przypadkowo.

  Rozejdźmy się zachowajmy się jak ludzie

  30 zł damy

  Przypadkowo

  Przypadkowo

  ZAWSZE przypadkowo

 45. Pijane i agresywne bydło w gumofilcach, czyli kwintesencja wsi. To nie są sadzonki tylko samosieje w dawnym wyrobisku o które tyle krzyku.

  • „BYDŁO” to ŁAMIE proste PRAWO. NIE WOLNO jeździć po lasach pierdziawkami. NIE WOLNO !!! Za trudne ??? Tak, jakbyś bronił jazdy na czerwonym świetle.

 46. BRAWO. Z bezczelnymi bandytami ma motorkach, ŚWIADOMIE łamiących prawo tylko siłą. Na policję nie ma co liczyć. Muszą się bać łamać prawo , wjeżdżając BEZPRAWNIE do lasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Motocyklista z zakazem prowadzenia pojazdów na widok policji przewrócił się – był pod wpływem narkotyków

Z pewnością gdyby nie strachliwa reakcja kierowcy motocykla to jazda z sądowym zakazem uszłaby mu na sucho. Tak czy inaczej policjanci z lubuskiej policji...

Propozycje motocyklowych wyjazdów na zlot, rajd, piknik w długi weekend 12-15 sierpnia

Przed nami długi weekend a podczas niego kilka dłuższych i kilka krótszych motocyklowych zlotów, rajdów i pikników. Koniecznie wybierzcie coś dla siebie i zacznijcie...

Elektryczne Kawasaki będzie ścigać się na torze Suzuka

Nadchodzi elektryczna rewolucja. Zieloni zgłosili dwa elektryki do legendarnego wyścigu Suzuka 8 Hours.  Co prawda Kawasaki jeszcze nie ogłosiło tego oficjalnie, ale wśród motocykli zgłoszonych...

Hamownia z Lego Technics, czyli zabaw się w motocyklowego inżyniera

Głęboko wierzymy, że konstrukcje nowych motocykli, na których jeździmy, zanim osiągną swój ostateczny kształt, właśnie tak są testowane. Inżynierowie, aby nie narażać firm na...

Wakacje dobrze wpływają na sprzedaż motocykli – statystyki sprzedażowe w lipcu 2022 roku

Okres wakacyjny i fantastyczna pogoda za oknem sprzyja chęci zakupu motocykla, o czym świadczą statystyki sprzedażowe jednośladów w lipcu 2022 roku. Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego...