Kask HJC RPHA 1 – Rezultat doświadczeń zawodników MotoGP i dzieło topowej technologii

-

HJC z dumą prezentuje model RPHA 1 – kask z homologacją FIM, stworzony na bazie doświadczeń profesjonalnych zawodników wyścigów motocyklowych, przy wykorzystaniu topowych technologii.

Linia kasków HJC RPHA od samego początku była szczytowym osiągnięciem w dziedzinie ochrony głowy motocyklisty i manifestem technologicznym producenta. Zastosowane materiały i technologie, takie jak multikompozytowa skorupa PIM+ (Premium Integrated Matrix), rozbudowana wentylacja, czy system wyjmowanych w awaryjnej sytuacji wkładek policzkowych, czynią kaski linii RPHA jednymi z najlepszych i najbezpieczniejszych.

Najwyższa jakość

Do tej rodziny kasków dołącza zupełnie nowy, wyjątkowy model – RPHA 1. To nie tylko ukoronowanie serii, ale jak dotąd najdoskonalszy cywilny produkt HJC. Najwyższej jakości parametry bezpieczeństwa potwierdza zgodność z homologacją ECE R22.06, która zaczyna obowiązywać w 2023 roku oraz certyfikat Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM (FRHPhe-01).

Kask HJC RPHA 1 – Rezultat doświadczeń zawodników MotoGP i dzieło topowej technologii

Numer 1

Podczas kilkuletnich prac nad kaskiem HJC RPHA 1 wykorzystano informacje i doświadczenia światowej klasy zawodników MotoGP. Zebrane dane posłużyły inżynierom HJC do stworzenia numeru 1 wśród sportowych kasków, godnego najlepszych torów wyścigowych na całym świecie.

RPHA 1 opracowano przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych technologii sprawdzonych podczas prac nad innymi kaskami z linii RPHA. Kask wyróżnia dodawany w komplecie aerodynamiczny spoiler, który podnosi osiągi. Dostępny wkrótce (druga połowa marca) w salonach sieci Dobre Sklepy Motocyklowe kask, to dokładnie ten sam model, którego używają światowej klasy zawodnicy MotoGP i WorldSBK.

Kask HJC RPHA 1 – Rezultat doświadczeń zawodników MotoGP i dzieło topowej technologii

Wnętrze, zaprojektowane dla komfortu i bezpieczeństwa

Demontowalna antybakteryjna wyściółka Silvercool zapewnia natychmiastowe odprowadzanie wilgoci i przyspiesza schnięcie. Jest też przystosowana pod okulary.

Wentylacja ACS została dopasowana do wyzwań czekających podczas profesjonalnych wyścigów motocyklowych. A dzięki awaryjnemu wyjmowaniu wkładek policzkowych – w razie konieczności natychmiastowej pomocy medycznej – ratownik może szybko zdjąć kask.

Co wybierzesz?

Kask HJC RPHA 1 – Rezultat doświadczeń zawodników MotoGP i dzieło topowej technologii

Kask RPHA 1 dostępny jest w dwóch monokolorach (biel, matowa czerń) oraz trzech malowaniach poświęconych legendom MotoGP: Red Bull Austin GP, Pol Espargaro, Arenas oraz dodatkowo malowaniu Senin. Kask występuje w rozmiarach od 2XS do 2XL, a co bardzo ważne ma aż cztery rozmiary skorupy, dzięki czemu jeszcze lepiej można dopasować go do głowy motocyklisty.

Kask HJC RPHA 1 – Rezultat doświadczeń zawodników MotoGP i dzieło topowej technologii

HJC – o firmie

Celem HJC jest dostarczanie wysokiej jakości, wygodnych i przystępnych cenowo kasków dla motocyklistów na całym świecie. Bezpośrednim wynikiem tej misji jest fakt, że od 1992 roku HJC utrzymuje pozycję lidera, a motocykliści na całym świecie wybierają HJC jako swoją markę numer 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Prymusi sezonu 2023. Pięć najlepszych motocykli, które testowałem w tym roku [felieton, zestawienie]

Dzieci już od prawie miesiąca męczą tabliczkę mnożenia i zastanawiają się, o co chodziło poecie sprzed kilkuset lat. W dziedzinie imprez motocyklowych królują wielokrotne...

Montażownica ciężarowa TM26 – narzędzie efektywności dla twojego biznesu

W branży wulkanizacyjnej kluczową rolę odgrywa nie tylko jakość materiałów, ale także sprzętu, którym się posługujemy. Montażownica ciężarowa TM26 to przykład urządzenia, które może...

Chcesz nagrać wykroczenie kierowcy auta lub motocykla? Nie rób tego będąc na pasach, bo dostaniesz mandat

W dobie smartfonów z dobrymi kamerami każdy z nas może zawalczyć o sprawiedliwość na drodze i nagrać cudze przewinienia. Bo przecież nie swoje, choć...

Jesienne klimaty. Zloty motocyklowe w weekend 29 września – 1 października [kalendarz, kiedy i gdzie zlot]

Przed nami kolejny weekend ze spotkaniami przy grillach i ogniskach oraz opowieściami z kończącego się właśnie sezonu. Liczymy na litościwą pogodę i dobrą frekwencję...

Brabus 1300 R Masterpiece. Niemcy po raz trzeci i ostatni wzięli się za przeróbkę KTM 1290 Super Duke R

Niemieckie przedsiębiorstwo Brabus, kojarzone głównie z elementami tuningowymi, jak też przerobionymi niemal w całości autami marki Mercedes-Benz, lubi czasem skręcić w mniej oczywiste rejony....