Do warszawskiego dealerstwa, Honda AutoWitolin, zawsze opłaca się wstąpić, ale są dni, w których opłaca się to jeszcze bardziej. Zdecydowanie 27 czerwca, czyli najbliższa sobota, jest właśnie takim dniem! Sprawdźcie koniecznie, jakie atrakcje czekają na motocyklistów podczas wydarzenia, jakim będzie Dzień Otwarty działu motocyklowego AutoWitolin!

Przy ulicy Grochowskiej 85 w najbliższą sobotę, w godzinach od 10 do 18, czekać na was będą nie lada atrakcje, okazje cenowe, konkursy oraz coś dla pasibrzuchów! A oto argumenty przemawiające za tym, aby choć na chwilę, ale obowiązkowo dłuższą, zajrzeć do motocyklowego dealerstwa Honda AutoWitolin:

Po pierwsze jazdy testowe!

Takie imprezy po prostu nie mogą się odbyć bez tego punktu, który, co tu dużo mówić, jest gwoździem programu! Każdy chce przekonać się jak jeżdżą najnowsze maszyny naszej ulubionej marki. A tu do waszej dyspozycji oddany będzie przegląd maszyn, od sportowych, przez miejskie, aż do wyprawowych. Zatem na testujących czekać będą Hondy:
CBR 650, CB500F, CRF 1100 DCT Africa Twin, X-ADV 750 oraz PCX 125!

Po drugie promocje!

Przeceny, wyprzedaże, promocje, atrakcyjne oferty i inne synonimy okazji cenowych to jest chyba to, co wszyscy lubimy najbardziej. Tego dnia handlowcy motocyklowego działu AutoWitolin będą wyjątkowo otwarci na negocjacje, zarówno jeśli chodzi o kupno jednośladów nowych, jak i używanych oraz akcesoriów takich marek jak: Bell, Held, Airoh, SIDI, MACNA. Jeżeli planujecie motocyklowe zakupy, wstrzymajcie się do soboty… nie pożałujecie.

Po trzecie pyszna wyżerka

Każda impreza, aby była udana, musi zawierać w swoim planie wydarzenie gastronomiczne. Jesteśmy pewni, że wrażenia z jazd testowych omawiane będą najchętniej w okolicach żarzącego się grilla, na którym przyrządzane będą same pyszności!

Po czwarte? Niespodzianka!

Jaka? Jeżeli byśmy wam to zdradzili, to jaka byłaby to niespodzianka? Mamy dla was konkurs, w którym udział będzie mógł wziąć każdy, kto dostanie tego dnia do ręki własnej potwierdzenie zakupów dokonanych w dziale motocyklowym Honda AutoWitolin. Jednak nagroda, niezwykle atrakcyjna dla każdego fana marki, niech pozostanie słodką tajemnicą…

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach, jeżeli kochasz motocykle, a wśród nich Honda zajmuje wysokie miejsce, to… Widzimy się w sobotę, 27 czerwca na Grochowskiej 85. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.