Jakiś rok temu po sieci zaczęły krążyć pogłoski o planowanych kilkudziesięciu! nowych modelach Harleya-Davidsona. Marka miałaby wychodzić z szuflady ciężkich, cruiserowo-chopperowych pojazdów i podbijać nowe segmenty. Okazuje się, że tak właśnie będzie! Poznajcie H-D Bareknuckle – prawdziwego amerykańskiego streetfightera!

Najnowsze dziecko Harleya nie jest wymuskanym chopperem, ani przeładowanym cruiserem. Choć napędzany jest silnikiem V2 o kącie rozwarcia 60 stopni, to raczej tylko to upodabnia go do reszty H-Dków. Poznajcie Bareknuckle – w wolnym tłumaczeniu gołe pięści – streetfightera z Milwaukee!

Fabryka zapowiada istną rewolucję w swojej modelowej ofercie. W ciągu najbliższych 10 lat będzie można kupić nakedy, turystyczne enduro, miejskie motocykle i pojazdy elektryczne z logiem H-D. Nie wszyscy w to wierzyli, ale chyba tylko do teraz…

Pierwszy cios w konkurencję, i to od razu gołą pięścią, wymierzono za pomocą zapowiedzi nietuzinkowego streetfightera, którego nazwę już oficjalnie zarejestrowano, a plotki głoszą, że pojazd trafić ma niedługo do seryjnej produkcji. Bareknuckle’a ma silnik pojemności 975 cm3, radialne hamulce, zawieszenie upside-down. To na razie prototyp, ale na tyle piękny, że liczymy na to, że wersja produkcyjna jakoś bardzo się nie zmieni.

Jest niemal pewne, że Amerykanie przywiozą swój nowy model do Mediolanu na targi EICMA. Dowiemy się tego już za miesiąc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.