Yamaha XV950 wezwana do serwisów. Na razie w Kanadzie i USA.

-

Nowy cruiser Yamahy, Star Bolt, znany w Europie jako XV950 został wezwany do amerykańskich i kanadyjskich serwisów. Powodem jest wadliwe umiejscowienie wiązki przewodów elektrycznych zbyt blisko wydechu.

Wezwanie dotyczy zarówno standardowego modelu Bolt jak i jego specjalnej wersji R-Spec. Według Transport Canada, zamontowana w motocyklu wiązka przewodów elektrycznych znajduje się zbyt blisko wydechu, co może spowodować stopienie izolacji, a w konsekwencji zatrzymanie silnika lub utratę napędu.

Problem zidentyfikowano 5 lipca po wewnętrznej kontroli producenta. Dealerzy japońskiej marki zamontują specjalne taśmy dystansowe aby zabezpieczyć przewody przed nadmierną temperaturą. Usterka dotyczy 626 modeli w Kanadzie i 3900 modeli w USA.

O modelu Yamaha XV950 pisaliśmy wcześniej na naszym portalu.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY