Triumph odświeżył przyszłoroczną gamę swoich klasyków. Modele Bonneville, Thruxton i Scrambler zachowają wszystkie parametry techniczne, zmiany dotyczyć będą nowych kolorów, akcesoriów i dźwięku wydechów. 

Przyszłoroczny Triumph Bonneville otrzyma nowy uchwyt dla pasażera i nowe winylowe siedzisko z ulepszonym wypełnieniem, co zapewnić ma kierowcy większy komfort  podróży. Blok silnika i korpus cylindra zostaną wyposażone w nieco zmienione wykończenia, zaś chłodnica oleju otrzyma czarny kolor dla lepszego uwidocznienia dwucylindrowego silnika. Producent podkreśla, że zmieniono geometrię wydechu, co ma dać pełniejszy i bardziej soczysty dźwięk.

Ponadto Bonnie otrzyma nowy motyw graficzny na zbiorniku paliwa i dostępny będzie w trzech opcjach kolorystycznych: czarnej (Phantom Black), srebrnej (Lunar Silver) i biało-błękitnej (Crystal White/Sapphire Blue).

W inspirowanym cafe racerami Thruxtonie wprowadzono te same zmiany estetyczne co w Bonneville. Uzupełniono je chromowaną osłoną łańcucha i dopasowaną do koloru motocykla szybą jako standardowym wyposażeniem.  Kolory, w jakich ten model będzie dostępny w przyszłym roku to czarny i ciemnozielony.

Dla Scramblera przewidziano nową, również czarną chłodnicę oleju, kierownicę, koła i zbiorniczki wyrównawcze. Oprócz tego znajdziemy w nim siodło z nową formą graficzną logotypu producenta i anodowany uchwyt na tablicę rejestracyjną. Scrambler będzie dostępny w kolorach niebieskim i srebrnoczerwonym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here