Salon Liberator Warszawa zaprasza na wspólne świętowanie 120-lecia marki Harley-Davidson

-

Najstarszy dealer Harleya w Polsce przyłącza się do obchodów 120-lecia marki. Już 3 czerwca 2023 roku w warszawskim salonie Liberator odbędzie się specjalne wydarzenie. Poprzedzi ono europejskie spotkanie w Budapeszcie (22-25 czerwca) oraz Harley-Davidson Homecoming, czyli największą imprezą rocznicową, która na 13-16 lipca zaplanowana jest w Milwaukee. W warszawskim evencie weźmie udział gość specjalny z Ambasady USA w Polsce.

Harley-Davidson kończy w tym roku 120 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników marki oraz po prostu pasjonatom motocykli, Liberator Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie. Już 3 czerwca przy ul. Górczewskiej 30 w Warszawie będzie można zobaczyć kultowe motocykle, posłuchać muzyki na żywo oraz obejrzeć wyjątkowe BIKE SHOW w kategoriach: Best Bike, Best Harley, Best Vespa i Best Paint. 

Salon Liberator Warszawa zaprasza na wspólne świętowanie 120-lecia marki Harley-Davidson

Impreza, której współorganizatorem jest Warsaw Chapter H.O.G. (Harley Owners Group) wystartuje o godzinie 12:00. Ogłoszenie wyników konkursu BIKE SHOW i rozpoczęcie części oficjalnej zaplanowano na 16:00. Godzinę później na scenie pojawią się zespoły Hell Device i Rock Union. 

Europejski festiwal z okazji 120-lecia Harley-Davidson już w czerwcu, w Budapeszcie! Musisz tam być!

Harley-Davidson i pomoc humanitarna dla Ukrainy

Czerwcowy event w warszawie to także niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z misją Grupy Awangarda – polskiego zespołu medyków przyfrontowych, którzy od początku wojny działają na Donbasie w  obwodzie Donieckim oraz Fundacją Cywilnej Obrony Terytorialnej – Semper Paratus, która uczy i szkoli cywilnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, jak w razie wybuchu wojny zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY