Dostępna jest nowa wersja aplikacji Ducati Corse, umożliwiającej śledzenia na bieżąco wyników MotoGP, oglądanie zdjęć i filmów z wyścigów oraz przeglądanie profilów zawodników Teamu Ducati Corse.

Oprócz ciekawych zmian w grafice, do dyspozycji użytkownika będzie wiele nowych funkcji. Niestety Ducati milczy na temat dostępności swojej aplikacji w wersji dla systemu Android.

Jedną z najważniejszych zmian jest dostępność aktualności, galerii, wyników i rankingów z Superbike World Championship. Przewidziano dla tego działu specjalną grafikę w sportowym stylu. Nowością są także dynamiczne galerie zdjęć i powiadomienia push które informują użytkownika o pojawieniu się nowych informacji lub o początku wyścigu.

W aplikacji Ducati Corse znajdziemy także wieści na temat zespołu Ducati MotoGP, różnych użytkowników Ducati, ważnych wydarzeń i ciekawostki związane z włoską marką. Aplikacja Ducati Corse dostępna jest bezpłatnie dla użytkowników iPhone. Włosi nie wspominają na razie o podobnej aplikacji na Androida.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.