Ostatnia szansa! Kliknij i wygraj kurs bezpiecznej jazdy

-

Weź udział w konkursie Motovoyagera i Motorismo i wygraj uczestnictwo w wyjątkowym szkoleniu dotyczącym bezpiecznej jazdy! Dla naszych czytelników mamy bezpłatną wejściówkę na kurs prowadzony przez zawodowców na Torze Poznań.

Podczas szkolenia będzie można przygotować się na niespodziewane sytuacje na drodze, potrenować korektę toru jazdy w łuku i poćwiczyć nagłą zmianę kierunku jazdy. Uczestnicy dowiedzą się jak korzystać w pełni z możliwości swojego motocykla – opanować manewrowanie w korkach i poznać technikę skutecznego użycia tylnego hamulca.

 

Motorismo

 

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szanse zdobyć wejściówkę wystarczy:

1. Zrobić sobie zdjęcie z własnym motocyklem

2. Podać jedną własną radę dotyczącą bezpieczeństwa, nie ujętą w naszych poradnikach.

3. Wysłać wszystko do 31 lipca 2013 r. na adres: konkurs@motovoyager.net

W temacie wiadomości musi znaleźć się hasło Konkurs Motorismo. Wyniki zostaną opublikowane 4 sierpnia na portalu.

Impreza szkoleniowa odbędzie się 11 sierpnia 2013 r.  Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich czytelników, którzy posiadają ważne prawo jazdy kategorii “A”. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

 

Relację z lipcowego szkolenia na Torze Poznań znajdziecie tutaj.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY