Suzuki przedstawiło nowy model – Gixxer. Dla fanów popularnego ścigacza GSX-R mamy jednak złą wiadomość – model, który będzie pełnił rolę flagowego na indyjskim rynku będzie miał silnik o pojemności 155 cm3.

Nowy model Gixxer został zaprojektowany przez inżynierów stojących za sukcesem popularnej sportowej serii GSX-R. Wyposażony jest w jednocylindrowy czterosuwowy silnik o pojemności 155 cm3. Producent kieruje nową ofertę głównie do młodszych entuzjastów sportowych jednośladów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Technologia silnika SEP (Suzuki Eco Performance) ma zapewnić znaczną oszczędność paliwa bez utraty mocy i zmniejszenia wydajności pracy silnika. Została opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zrealizowana dzięki redukcji strat mechanicznych oraz efektywnego projektowania każdego elementu i dbałością o szczegóły w procesie produkcyjnym.

Cena modelu nie jest znana. Wiadomo, że Gixxer trafi do sprzedaży w lipcu 2014 roku. Wciąż nie jest pewne czy model ten trafi na rynek europejski i jaką mógłby nosić nazwę. Obawiamy się, że entuzjaści Suzuki drugiej Inazumy mogliby nie przeżyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.