Suzuki przedstawiło nowy model – Gixxer. Dla fanów popularnego ścigacza GSX-R mamy jednak złą wiadomość – model, który będzie pełnił rolę flagowego na indyjskim rynku będzie miał silnik o pojemności 155 cm3.

Nowy model Gixxer został zaprojektowany przez inżynierów stojących za sukcesem popularnej sportowej serii GSX-R. Wyposażony jest w jednocylindrowy czterosuwowy silnik o pojemności 155 cm3. Producent kieruje nową ofertę głównie do młodszych entuzjastów sportowych jednośladów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Technologia silnika SEP (Suzuki Eco Performance) ma zapewnić znaczną oszczędność paliwa bez utraty mocy i zmniejszenia wydajności pracy silnika. Została opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zrealizowana dzięki redukcji strat mechanicznych oraz efektywnego projektowania każdego elementu i dbałością o szczegóły w procesie produkcyjnym.

Cena modelu nie jest znana. Wiadomo, że Gixxer trafi do sprzedaży w lipcu 2014 roku. Wciąż nie jest pewne czy model ten trafi na rynek europejski i jaką mógłby nosić nazwę. Obawiamy się, że entuzjaści Suzuki drugiej Inazumy mogliby nie przeżyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here