Z przyjemnością obserwujemy rozwój marki Ural. Z jednośladowego Kopciuszka z toną kompleksów wyrosła ona na prawdziwą wschodnią księżniczkę motocyklowego świata. Usprawnienia wprowadzone w modelach na 2014 rok to potwierdzają.

Motocykle Ural do niedawna były kojarzone wyłącznie ze środowiskiem najzagorzalszych fanów historycznej motoryzacji. W ostatnich latach firma nabrała jednak w żagle, a jej pojazdy stały się bardzo popularne na całym świecie, w tym w USA, kolebce klasycznych motocykli. Rosjanie konsekwentnie idą za ciosem, a ich produkty coraz mniej odstają od światowej konkurencji.

Najważniejszym usprawnieniem w modelach na 2014 rok jest wprowadzenie elektronicznego systemu wtrysku paliwa. Pozwoliło to na zwiększenie mocy i momentu obrotowego, przy jednoczesnym obniżeniu masy silnika i zużycia paliwa. Kolejna nowością są tarczowe hamulce Brembo we wszystkich kołach, łącznie z kołem wózka bocznego.

Mniej doświadczonych kierowców z pewnością ucieszy również regulowany amortyzator skrętu, pozwalający łatwiej zapanować nad dużym pojazdem. Wprowadzono także kilka kosmetycznych zmian, m.in. w malowaniu i kształcie detali. Motocykle Ural, mimo ciągłych ulepszeń, wciąż pozostają maszynami z duszą, które można naprawić we własnym zakresie. To z pewnością jedno ze źródeł ich sukcesu. Czekamy na więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here