Z przyjemnością obserwujemy rozwój marki Ural. Z jednośladowego Kopciuszka z toną kompleksów wyrosła ona na prawdziwą wschodnią księżniczkę motocyklowego świata. Usprawnienia wprowadzone w modelach na 2014 rok to potwierdzają.

Motocykle Ural do niedawna były kojarzone wyłącznie ze środowiskiem najzagorzalszych fanów historycznej motoryzacji. W ostatnich latach firma nabrała jednak w żagle, a jej pojazdy stały się bardzo popularne na całym świecie, w tym w USA, kolebce klasycznych motocykli. Rosjanie konsekwentnie idą za ciosem, a ich produkty coraz mniej odstają od światowej konkurencji.

Najważniejszym usprawnieniem w modelach na 2014 rok jest wprowadzenie elektronicznego systemu wtrysku paliwa. Pozwoliło to na zwiększenie mocy i momentu obrotowego, przy jednoczesnym obniżeniu masy silnika i zużycia paliwa. Kolejna nowością są tarczowe hamulce Brembo we wszystkich kołach, łącznie z kołem wózka bocznego.

Mniej doświadczonych kierowców z pewnością ucieszy również regulowany amortyzator skrętu, pozwalający łatwiej zapanować nad dużym pojazdem. Wprowadzono także kilka kosmetycznych zmian, m.in. w malowaniu i kształcie detali. Motocykle Ural, mimo ciągłych ulepszeń, wciąż pozostają maszynami z duszą, które można naprawić we własnym zakresie. To z pewnością jedno ze źródeł ich sukcesu. Czekamy na więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.