Jaki był rok 2013 okiem statystycznego motocyklisty znad Wisły? O tym powie nam film autorstwa Michała, stołecznego bikera znanego również jako Sladek, sympatycznego właściciela V-Stroma 650.

Jeśli kochasz słońce, niebo piasek i wodę, masz dwa wyjścia – zatrudnić się przy obsłudze betoniarki albo zakupić motocykl i wypuszczać się nim w znane i nieznane.

Nasz kolega Sladek z zaprzyjaźnionego forum hondantv.pl wybrał drugie rozwiązanie. W dodatku zdobyta w harcerstwie sprawność reportera wojennego pozwoliła mu profesjonalnie udokumentować najlepsze momenty sezonu 2013 w Polsce.

The Best of 2013

Topienie Marzanny, dłuższe i krótsze turystyczne wypady, zloty, miejska codzienność i Motomikołaje na koniec sezonu – we wszystkim tym towarzyszyła Sladkowi kamera uznanej marki, pozwalająca na naprawdę odważne ujęcia.

Wysokiej jakości zdjęcia i talent autora sprawiają, że film świetnie się ogląda i coraz mocniej przebieramy nogami z myślą o kolejnym sezonie. Dodatkowym atutem tej krótkiej produkcji jest uchwycenie relacji międzyludzkich i wzajemnej pomocy – coś, czego samochodowi turyści w sandałach i skarpetach najczęściej nie znają. Dzięki Michał, do zobaczenia na trasie!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.