KTM Places. Brytyjska witryna do dzielenia się doświadczeniami

-

Brytyjski oddział KTM uruchomił witrynę www.ktmplaces.co.uk. Jest to wirtualne miejsce spotkań i platforma wymiany doświadczeń z odwiedzanych miejsc nie tylko dla miłośników austriackiej marki.

Założeniem witryny KTM Places jest dzielenie się poznanymi miejscami i trasami. Na stronie internetowej dostępne są narzędzia pozwalające użytkownikom planować swoją trasę w oparciu o zamieszczone ciekawe punkty, a także znajdować wyznaczone już przez innych bikerów trasy w danym rejonie.

KTM Places


Witryna informuje bikerów o wzajemnych planach, można zatem łatwo zaplanować wspólny wypad. Dzięki integracji witryny z Google Maps użytkownicy KTM Places mogą oglądać własne miejsca na zdjęciach StreetView.

Ważnym założeniem witryny KTM Places jest to, że ma być ona dostępna dla wszystkich bikerów bez względu jakimi motocyklami podróżują. Do korzystania z wszystkich funkcji KTM Places wystarczy tylko rejestracja.

Aby podkreślić wydarzenie, jakim jest uruchomienie witryny, KTM przedstawiło specjalne wyzwanie: trzech bikerów z najwyższą liczbą punktów za przejechanie 30 tras dostępnych na KTM Places rozegra bitwę o najnowszego KTM Duke 390.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY