KTM Adventure 1190: akcesoria Touratech czekają. Teraz czas na motocykl

-

Firma Touratech, producent akcesoriów wyprawowych  zaprezentowała kompletną ofertę dla najnowszej wersji KTM Adventure 1190. To znak, że długo oczekiwana wyprawówka austriackiego producenta pojawi się wkrótce na drogach.

To dobra wiadomość tylko dla europejskich klientów, bowiem amerykańska premiera KTM Adventure 1190 planowana jest dopiero na rok 2014. Austriacy chcą zapewne starannie dopracować motocykl, aby ustrzec się rozczarowań, jakie zafundował swoim klientom BMW. Zapowiadany jako “rewolucyjny” nowy BMW R1200GS już trzykrotnie był wzywany do akcji serwisowych, a przecież jeszcze nie przeszedł prawdziwych testów w warunkach wyprawowych.

Jak przystało na Touratecha, ogromna oferta akcesoriów do KTM Adventure 1190 pozwala na dostosowanie maszyny do rozmaitych potrzeb – tak estetycznych, jak i czysto profesjonalnych, np. do wyprawy w określoną część świata.

Szczegółowa oferta akcesoriów dostępna jest tutaj.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY