Motocyklowe oświadczyny, ciąg dalszy. Przyszły Pan Młody usłyszał zarzuty

-

To jednak nie była historia z happy endem. Po motocyklowych oświadczynach na autostradzie, które zablokowały na kilka minut ruch policja aresztowała czterech motocyklistów którzy brali udział w tym wydarzeniu, w tym niedoszłego Pana Młodego.

Na początku lutego grupa ponad 100 motocyklistów zablokowała na 2 minuty ruch na autostradzie A10 w Kalifornii, by jeden z członków motocyklowego klubu, Hector „Tank” Martinez, mógł się oświadczyć swej wybrance.

Po miesiącu dzięki m.in. nagraniom z internetu policja namierzyła czterech uczestników, w tym Pana Młodego, którego personalia zostały podane w relacjach. Pomimo tego, że nie stwarzali żądnego zagrożenia, a kierowcy samochodów z sympatią i wyrozumiałością podeszli do motocyklowych oświadczyn, uczestników oskarżono ich o wstrzymanie ruchu drogowego oraz naruszenie porządku.

Ale jest i dobra wiadomość. Przyszłej Pannie Młodej, która oświadczyny przyjęła, żadnych zarzutów nie postawiono.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY