Aprilia to marka, której sportowe emocje towarzyszą od początku, od momentu powstania firmy. Tradycja wyścigów motocyklowych jest tu normą, a liczba zdobytych tytułów mistrzowskich jest liczona w dziesiątkach. Nic dziwnego, że motocykle pokroju RSV4 1100 czy Tuono V4 1100 to potężne maszyny, które swój potencjał potrafią uwolnić szczególnie w kontrolowanych warunkach torowych, gdzie są w stanie rozwinąć pełną moc.

Kupując taki motocykl, aż prosi się by odkręcić manetkę i odjechać pełnym gazem. W warunkach drogowych jest to trudne do zrobienia, a na tor nie każdy wie, że może pojechać również takim standardowym motocyklem. Teraz, dzięki nawiązaniu współpracy przez Aprilia Polska z organizatorem wydarzeń torowych, marką Speed Day, jest taka możliwość dzięki której zasmakujesz sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Kupując Tuono V4 1100 RR lub RSV4 1100 Factory z rocznika 2019 otrzymasz Voucher, dzięki któremu zapiszesz się na wybrany, dwudniowy SPEED DAY na Torze Poznań, całkowicie za darmo!

Musisz się jednak śpieszyć, bo promocją objęta jest ograniczona liczba sztuk tych maszyn, która szybko może się wyczerpać. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo dołączając do grona klientów Aprilia i zyskując Voucher będziesz mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu w boksie Aprilia, w którym pojawią się motocykle testowe.
Ale to jeszcze nie wszystko! Wybierając Aprilię z promocji i uczestnicząc w Speed Day’u otrzymasz pierwszą, darmową lekcję pod czujnym okiem instruktora!

Nie pozostaje nic, tylko poczuć prawdziwe sportowe emocje!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Aprilia Polska, a o samym Speed Dayu przeczytasz tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.