Para podróżników motocyklowych, Liwia i Joki z LifeWeLove.com, która półtora roku temu wybrała się w podróż po obu Amerykach, dotarła właśnie na koniec świata, czyli do Ziemi Ognistej w Argentynie. Gratulujemy!

Liwia i Joki to nasi przyjaciele od lat. Są dla nas wielką inspiracją i żywym dowodem na to, że jeśli czegoś się nie da, ale bardzo się chce, to można. Półtora roku temu wpadli na szalony pomysł podróży motocyklowej ze Stanów Zjednoczonych na południe. Jak rasowi podróżnicy, nie mieli konkretnego celu, celem była droga i poznawani w podróży ludzie.

Liwia i Joki porwali się na coś niesamowitego, coś, co wielu z nas nazwałoby szaleństwem. Ich budżet pokrywał jedynie początkowy okres pobytu w USA. Resztę planowali zarobić po drodze, podejmując się różnych prac.

Po półtorarocznej włóczędze podróżnicy dotarli na koniec świata – do Ziemi Ognistej w Argentynie. Dalej leży już tylko Antarktyda. Na razie w planach mają powrót do Boliwii, ale gdzieś tam w ich głowach pojawia się na pewno tęsknota za Polską. Obserwujcie epicką podróż tych cudownych ludzi na Instagramie, YouTube i Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.