Indyjska marka TVS w przyszłym roku pojawi się w Europie

-

TVS Motor Company to jeden z największych producentów motocykli na świecie. Indyjski koncern nie tylko wytwarza pojazdy pod własną marką, ale też produkuje budżetowe modele dla innych firm, m.in. BMW. W przyszłym roku motocykle i skutery TVS pojawią się w końcu w oficjalnej europejskiej dystrybucji. 

Na naszym kontynencie o firmie TVS słyszymy zazwyczaj w kontekście działań na rzecz innych producentów. Hindusi w 2020 roku przejęli, a tym samym uratowali przed upadkiem sponiewieranego aferami brytyjskiego Nortona. Na nasz rynek trafiają również produkowane w indyjskich fabrykach podstawowe modele BMW – G 310 R i G 310 GS. Firma ma ogromne zaplecze produkcyjne i badawczo-rozwojowe, dzięki czemu jest w stanie zaoferować pełną gamę nowoczesnych i niezawodnych pojazdów.

Indyjska marka TVS w przyszłym roku pojawi się w Europie
TVS Ronin

Do tej pory motocykle i skutery marki TVS były sprzedawane w rodzimych Indiach oraz innych krajach azjatyckich, a także w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Sytuacja ta zmieni się już w przyszłym roku, bowiem TVS w końcu oficjalnie wejdzie do Europy. W tym celu podpisana została umowa z dużą szwajcarską grupą dystrybucyjną Emil Frey Group, która ma się zająć siecią sprzedaży i serwisów oraz marketingiem. Nie wiadomo jeszcze, w jakich krajach będzie prowadzona sprzedaż w pierwszym roku tej współpracy. Prawdopodobnie najpierw we Francji, a później na kolejnych rynkach. 

Indyjska marka TVS w przyszłym roku pojawi się w Europie
TVS Raider 125

TVS chce na początku zaproponować europejskim klientom szereg lekkich modeli z napędem spalinowym i elektrycznym. Znajdą się wśród nich Jupiter 125, NTORQ, Raider, iQube S, X, Ronin, Apache RR 310 oraz Apache RTR 310.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY