Indian zdobywa Indie. Będzie tam jednym z najdroższych motocykli

-

Indian, najstarsza amerykańska marka motocykli, pojawi się w indyjskich salonach sprzedaży. Amerykanie, wzorem innych producentów jednośladów, chcą wykorzystać ogromny potencjał dalekowschodnich rynków.

Decyzję o wprowadzeniu ekskluzywnej amerykańskiej marki Indian na indyjski rynek, podjęto na podstawie prognoz rozwoju rynków dalekowschodnich, głównie indyjskiego i chińskiego. Na podobne kroki zdecydowali się wcześniej producenci japońscy i KTM, także BMW podpisało ostatnio umowę z indyjską firmą TVS.

Nie podano jak dotąd oficjalnych cen motocykli Indian na rynku indyjskim, biorąc jednak pod uwagę ich ceny w USA, koszty transportu oraz cła, najtańszy model Indiana – Chef, może tam kosztować nawet 2 500 000 rupii (ok. 145 000 zł).

Utworzona w roku 1901 marka Indian została w 2011 roku kupiona przez koncern Polaris Industries. Polaris, znany w Polsce głównie z quadów, jest także producentem motocykli Victory.

 

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY