Belgijski rząd chce poprawić bezpieczeństwo motocyklistów. Drukuje mapy

-

Belgijskie Ministerstwo Infrastruktury planuje poprawić bezpieczeństwo motocyklistów. Najbliższe plany urzędników obejmą francuskojęzyczny region Belgii – Walonię.

Walonia jest jednym z najbardziej niebezpiecznych dla motocyklistów regionów Belgii. Od wielu lat rząd tego kraju próbuje podejmować działania mające na celu zatrzymanie niekorzystnych statystyk. Belgowie skupiają się jednak na działaniach, które mają pośredni wpływ na bezpieczeństwo. Jak podaje strona blog.motorcycle.org ,oprócz postawienia znaków drogowych ostrzegających o niebezpieczeństwie urzędnicy wydrukowali 15 000 map z zaznaczonymi szczególnie niebezpiecznymi miejscami.

Wciąż jednak nierozwiązany pozostaje podstawowy problem, który ma istotny wpływ na fatalne statystyki: stan walońskich dróg.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY