Harley Fat Boy, którego pamiętamy ze sceny pościgu w filmie Terminator 2, wraca do domu. Motocykl uwieczniony na taśmie filmowej oraz w pamięci fanów będzie częścią ekspozycji w Muzeum Harleya w Milwaukee.

Terminator 2: Dzień sądu” to jedna z ikon kultury masowej lat 90. Film nakręcony w 1991 roku z hukiem wszedł do historii za sprawą niezwykłych jak na tamten czas efektów specjalnych.

Fat BoyGrający główną rolę Arnold Schwarzenegger ubogą warstwę dialogową zastąpił imponującym pokazem sił witalnych – i całe szczęście, ile można słuchać gadającej drewnianej kłody.

Fat Boy 4W słynnej scenie pościgu kanałami burzowymi w Los Angeles Arnold porusza się potężnym Harleyem Fat Boy. W czasie kręcenia zdjęć używano kilku identycznych motocykli, z których do dziś przetrwał tylko jeden.

Fat Boy 2Ten właśnie egzemplarz dołączy niedługo do ponad 450 innych historycznych jednośladów i innych eksponatów zgromadzonych w muzeum Harleya w Milwaukee. Po emocjonującej młodości czeka go godna emerytura pod czujnym okiem pracowników placówki. Hasta la Vista, baby!

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.