Na jednym z portali aukcyjnych w USA pojawiła się Husqvarna, której właścicielem był legendarny aktor Steve McQueen. Aukcja kończy się jutro, więc jeśli szczególnie zależy wam na tym modelu, licytujcie.

Sławna Husqvarna 250 Cross to jeden z najbardziej znanych motocykli, których używał McQueen. Motocykl pojawia się od czasu do czasu na aukcjach, ale są to zwykle prestiżowe imprezy organizowane przez domy aukcyjne z całego świata. Tym razem Huska znalazła się na popularnym portalu aukcyjnym.

[sam id=”11″ codes=”true”]

$_57 (4)Motocykl posiada pełną dokumentację, włącznie z oryginalną fakturą zakupu z datą 19 października 1971. Sprzedający twierdzi, że motocykl pieczołowicie odrestaurowano – jedynymi niedoskonałościami są drobne rysy na przednim błotniku. Motocykl jest oczywiście w pełni sprawny technicznie i może poruszać się po drogach.

$_57 (3)W roku 2011 podobny model Cross 400, również należący do McQueena sprzedano za 144 500 dolarów. Przy odrobinie szczęścia i zgoła niedrobnej kwocie można stać się posiadaczem prawdziwego białego kruka. Licytować można tutaj.

$_57 (1)ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.