The Art of Ride, jedyny festiwal filmowo-motocyklowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, odbędzie się w Rudzie Śląskiej w dniach 12-13 kwietnia. Patronem medialnym imprezy jest portal motovoyager.net.

To druga edycja festiwalu. Do ponad stuletniego kina Patria zjadą się pasjonaci motocyklowych podróży z całego świata. Przez dwa dni w przyjaznej atmosferze porozmawiają o swoich pasjach i wymienią doświadczeniami.

W programie m.in. prezentacje następujących podróży:

– Ricardu Fite Gonzales (Hiszpania) – podróż do Murmańska,

– Charly Sinewan (Hiszpania) – Afryka ,

– Tomek Cisek – Maroko,

– Michał Nowak – dookoła Polski na 50-ce.

Mateusz Widuch, organizator i pomysłodawca festiwalu zabierze też na wycieńczającą i pełną niebezpieczeństw samotną wyprawę do Workuty. Po zakończeniu pokazów, warsztatów i prelekcji przewidziane jest motocyklowe After Party, podczas którego zagrają zespoły Box Canyon i Antyradio Coverband.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej i na Facebooku.

 

2 KOMENTARZE

  1. NO WRESZCIE !!!! Od jakiegoś czasu nerwowo wertuję internet w poszukiwaniu info na temat tej imprezy i nic nie odnajdując myślałem , że sprawa się rypła. A tu dzisiaj taka niespodzianka :-))) Super , super impreza , byłem w zeszłym roku i w drodze powrotnej do Mysłowic w środku nocy zamknąłem szybę w kasku i plułem sobie w twarz , że nie wpadłem na pomysł z jakimś noclegiem dla mnie i mojej Suzi właśnie z powodu after party. Super towarzystwo mające turystykę motocyklową za filozofię życiową. Podczas pokazów i prelekcji jaja jak berety :-))) Polecam wszystkim. Ja będę na pewno choćby, jak to mówią “skały sra..y”!!!! Tyle , że w tym roku będę mądrzejszy i załatwię sobie hotel żeby w spokoju kontemplować pokaz filmów z jedynym słusznym napojem w ręce. Pozdrawiam i w sprawie hotelu w Rudzie będę wdzięczny za sugestie LWG

  2. Koniecznie przyjeżdżaj i w tym roku Jarek.
    Obserwuj naszego bloga, bo niebawem zamieszczę adresy i mapki dojazdów do hoteli i hosteli w okolicy.

    Ride Hard!
    Łukasz Cyrus
    The Art of Ride

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here