The Art of Ride, jedyny festiwal filmowo-motocyklowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, odbędzie się w Rudzie Śląskiej w dniach 12-13 kwietnia. Patronem medialnym imprezy jest portal motovoyager.net.

To druga edycja festiwalu. Do ponad stuletniego kina Patria zjadą się pasjonaci motocyklowych podróży z całego świata. Przez dwa dni w przyjaznej atmosferze porozmawiają o swoich pasjach i wymienią doświadczeniami.

W programie m.in. prezentacje następujących podróży:

– Ricardu Fite Gonzales (Hiszpania) – podróż do Murmańska,

– Charly Sinewan (Hiszpania) – Afryka ,

– Tomek Cisek – Maroko,

– Michał Nowak – dookoła Polski na 50-ce.

Mateusz Widuch, organizator i pomysłodawca festiwalu zabierze też na wycieńczającą i pełną niebezpieczeństw samotną wyprawę do Workuty. Po zakończeniu pokazów, warsztatów i prelekcji przewidziane jest motocyklowe After Party, podczas którego zagrają zespoły Box Canyon i Antyradio Coverband.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej i na Facebooku.

 

2 KOMENTARZE

  1. NO WRESZCIE !!!! Od jakiegoś czasu nerwowo wertuję internet w poszukiwaniu info na temat tej imprezy i nic nie odnajdując myślałem , że sprawa się rypła. A tu dzisiaj taka niespodzianka :-))) Super , super impreza , byłem w zeszłym roku i w drodze powrotnej do Mysłowic w środku nocy zamknąłem szybę w kasku i plułem sobie w twarz , że nie wpadłem na pomysł z jakimś noclegiem dla mnie i mojej Suzi właśnie z powodu after party. Super towarzystwo mające turystykę motocyklową za filozofię życiową. Podczas pokazów i prelekcji jaja jak berety :-))) Polecam wszystkim. Ja będę na pewno choćby, jak to mówią “skały sra..y”!!!! Tyle , że w tym roku będę mądrzejszy i załatwię sobie hotel żeby w spokoju kontemplować pokaz filmów z jedynym słusznym napojem w ręce. Pozdrawiam i w sprawie hotelu w Rudzie będę wdzięczny za sugestie LWG

  2. Koniecznie przyjeżdżaj i w tym roku Jarek.
    Obserwuj naszego bloga, bo niebawem zamieszczę adresy i mapki dojazdów do hoteli i hosteli w okolicy.

    Ride Hard!
    Łukasz Cyrus
    The Art of Ride

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.