Ogłoszono właśnie termin tegorocznych, jubileuszowych targów EICMA w Mediolanie. Największa motocyklowa impreza targowa na świecie odbędzie się w tym roku w dniach 4-9 listopada.

EICMA, czyli Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori to największe doroczne wydarzenie w branży motocyklowej. Do Mediolanu zjeżdżają wielcy i mali producenci jednośladów, części, akcesoriów, ubrań i całej reszty. W tym roku impreza obchodzić będzie swoje okrągłe, setne urodziny, możemy więc spodziewać się specjalnej oprawy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Targi EICMA 2014 odbędą się w dniach 4-9 listopada, z czego pierwsze dwa dni będą zarezerwowane wyłącznie dla prasy i rozmów biznesowych. Zostało więc siedem miesięcy, w czasie których wystawcy będą dopracowywać swoje tegoroczne premiery. Obserwując szeroki rynek plotek i spekulacji, będzie na co popatrzeć.

Spodziewać możemy się m.in. chłodzonych cieczą turystyków BMW, R1200ST i R1200R plus świeżego jak poranne pieczywo S1000F i odmłodzonej Aprilii RSV4. Pojawi się także być może długo wyczekiwany następca Hondy Africa Twin i nowe maszyny oparte na silniku 750 cm3 z serii NC. Yamaha po cichu skrada się z nowymi wcieleniami rodziny MT, możliwe, że tym razem będzie to turystyczne enduro. Poczekajmy do listopada.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here