Ogłoszono właśnie termin tegorocznych, jubileuszowych targów EICMA w Mediolanie. Największa motocyklowa impreza targowa na świecie odbędzie się w tym roku w dniach 4-9 listopada.

EICMA, czyli Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori to największe doroczne wydarzenie w branży motocyklowej. Do Mediolanu zjeżdżają wielcy i mali producenci jednośladów, części, akcesoriów, ubrań i całej reszty. W tym roku impreza obchodzić będzie swoje okrągłe, setne urodziny, możemy więc spodziewać się specjalnej oprawy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Targi EICMA 2014 odbędą się w dniach 4-9 listopada, z czego pierwsze dwa dni będą zarezerwowane wyłącznie dla prasy i rozmów biznesowych. Zostało więc siedem miesięcy, w czasie których wystawcy będą dopracowywać swoje tegoroczne premiery. Obserwując szeroki rynek plotek i spekulacji, będzie na co popatrzeć.

Spodziewać możemy się m.in. chłodzonych cieczą turystyków BMW, R1200ST i R1200R plus świeżego jak poranne pieczywo S1000F i odmłodzonej Aprilii RSV4. Pojawi się także być może długo wyczekiwany następca Hondy Africa Twin i nowe maszyny oparte na silniku 750 cm3 z serii NC. Yamaha po cichu skrada się z nowymi wcieleniami rodziny MT, możliwe, że tym razem będzie to turystyczne enduro. Poczekajmy do listopada.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.