Victory Motorcycles pracuje nad nową linią cruiserów z supernowoczesnymi silnikami chłodzonymi cieczą. Ściśle tajne szkice planowanych nowości wpadły w ręce jednego z dziennikarzy magazynu Motorcyclist.

Strategia koncernu Polaris, właściciela Victory, wyraźnie zaczyna się zmieniać. Legendarna amerykańska marka Indian ma pełnić rolę strażnika tradycji i zaspokajać oczekiwania konserwatywnej klienteli, zaś marka Victory ma być postrzegana jako awangarda, próbując łączyć klasyczne linie z supernowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Dowodem tych zmian są szkice, które trafiły w ręce dziennikarzy amerykańskiego magazynu Motorcyclist. Przedstawiają one cztery różne modele, wszystkie wyposażone w chłodzone cieczą silniki v-twin. Polaris nie ukrywa, że chce stopniowo zmieniać postrzeganie swoich cruiserów, pozycjonując je bliżej Ducati Diavela niż Harleya Road Kinga.

W ujawnionych szkicach dopatrzyć się można elementów wykorzystywanych w obecnych modelach Victory – koła i wahacz wydają się identyczne jak te zastosowane w modelu Judge. Może to sugerować, że Polaris jest gotowy do uruchomienia produkcji nowych modeli w niedługim czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.