BMW R1200RT. Kolejny model z silnikiem od nowego GS-a wyszpiegowany

-

Choć nie bez problemów, nowy BMW R1200GS trafia powoli do salonów. Bawarczycy idą za ciosem i testują kolejny model, który otrzyma chłodzonego cieczą boksera. Oto nowy BMW R1200RT.

Dziennikarze francuskiego portalu MotoMag “przyłapali” testerów na dwóch zamaskowanych motocyklach. Bliższe przyjrzenie się maszynom wskazuje, że mogą to być nowe BMW R1200RT. Staranny kamuflaż, choć osłania co nieco, nie jest w stanie ukryć zastosowanego w motocyklach chłodzonego cieczą silnika. Łatwo to rozpoznać choćby po charakterystycznych rurkach wychodzących z dolnych części cylindrów.

Można rozpoznać nowy kształt owiewek i przedniej części motocykla, w której znalazły się wloty powietrza. Czacha przypomina nieco tę zastosowaną u większego brata K1600GT. Wydaje się że R1200RT odziedziczy po nim także ksenonowe reflektory adaptacyjne z poziomowaniem.

Przyszłoroczny R1200RT będzie także wyposażony w kufry, ABS i regulowaną elektrycznie szybę. Mamy nadzieję, że nowy silnik będzie także napędzał model R1200R.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY