Choć nie bez problemów, nowy BMW R1200GS trafia powoli do salonów. Bawarczycy idą za ciosem i testują kolejny model, który otrzyma chłodzonego cieczą boksera. Oto nowy BMW R1200RT.

Dziennikarze francuskiego portalu MotoMag “przyłapali” testerów na dwóch zamaskowanych motocyklach. Bliższe przyjrzenie się maszynom wskazuje, że mogą to być nowe BMW R1200RT. Staranny kamuflaż, choć osłania co nieco, nie jest w stanie ukryć zastosowanego w motocyklach chłodzonego cieczą silnika. Łatwo to rozpoznać choćby po charakterystycznych rurkach wychodzących z dolnych części cylindrów.

Można rozpoznać nowy kształt owiewek i przedniej części motocykla, w której znalazły się wloty powietrza. Czacha przypomina nieco tę zastosowaną u większego brata K1600GT. Wydaje się że R1200RT odziedziczy po nim także ksenonowe reflektory adaptacyjne z poziomowaniem.

Przyszłoroczny R1200RT będzie także wyposażony w kufry, ABS i regulowaną elektrycznie szybę. Mamy nadzieję, że nowy silnik będzie także napędzał model R1200R.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.