30 tysięcy osób ma wziąć udział w konkursie na zaprojektowanie nowego customa, ogłoszonym przez znaną amerykańską firmę Del Prado Custom Cycles. Motocykl ma być oparty o model Harley-Davidson Sportster.

Amerykańska firma tuningowa Del Prado Custom Cycles, wspólnie z grupą Local Motors ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie nowego customa. Bracia Justin i Jarod, właściciele Del Prado, liczą, że udział w konkursie weźmie około 30 tysięcy projektantów. Aby zapewnić obiektywną ocenę nadesłanych prac, zaprosili do współpracy Local Motors, internetową społeczność zrzeszającą projektantów i tunerów.

Propozycja Del Prado otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych. W warunkach udziału w przedsięwzięciu określono, że projekty muszą bazować na modelu Harley Davidson Sportster z lat 2000-2003. Prace trzeba wysłać na specjalną stronę Del Prado Local Motors do końca marca.

Dziesięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych – zwycięzca otrzyma 2 tys. USD w gotówce (6400 zł) lub rabat 5 tys.  USD (16 tys. zł) na zakup od Del Prado nowego motocykla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here