30 tys. osób w konkursie na projekt custom Harley-Davidson Sportster

-

30 tysięcy osób ma wziąć udział w konkursie na zaprojektowanie nowego customa, ogłoszonym przez znaną amerykańską firmę Del Prado Custom Cycles. Motocykl ma być oparty o model Harley-Davidson Sportster.

Amerykańska firma tuningowa Del Prado Custom Cycles, wspólnie z grupą Local Motors ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie nowego customa. Bracia Justin i Jarod, właściciele Del Prado, liczą, że udział w konkursie weźmie około 30 tysięcy projektantów. Aby zapewnić obiektywną ocenę nadesłanych prac, zaprosili do współpracy Local Motors, internetową społeczność zrzeszającą projektantów i tunerów.

Propozycja Del Prado otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych. W warunkach udziału w przedsięwzięciu określono, że projekty muszą bazować na modelu Harley Davidson Sportster z lat 2000-2003. Prace trzeba wysłać na specjalną stronę Del Prado Local Motors do końca marca.

Dziesięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych – zwycięzca otrzyma 2 tys. USD w gotówce (6400 zł) lub rabat 5 tys.  USD (16 tys. zł) na zakup od Del Prado nowego motocykla.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY