30 tysięcy osób ma wziąć udział w konkursie na zaprojektowanie nowego customa, ogłoszonym przez znaną amerykańską firmę Del Prado Custom Cycles. Motocykl ma być oparty o model Harley-Davidson Sportster.

Amerykańska firma tuningowa Del Prado Custom Cycles, wspólnie z grupą Local Motors ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie nowego customa. Bracia Justin i Jarod, właściciele Del Prado, liczą, że udział w konkursie weźmie około 30 tysięcy projektantów. Aby zapewnić obiektywną ocenę nadesłanych prac, zaprosili do współpracy Local Motors, internetową społeczność zrzeszającą projektantów i tunerów.

Propozycja Del Prado otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych. W warunkach udziału w przedsięwzięciu określono, że projekty muszą bazować na modelu Harley Davidson Sportster z lat 2000-2003. Prace trzeba wysłać na specjalną stronę Del Prado Local Motors do końca marca.

Dziesięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych – zwycięzca otrzyma 2 tys. USD w gotówce (6400 zł) lub rabat 5 tys.  USD (16 tys. zł) na zakup od Del Prado nowego motocykla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.