Chińszczyzna nie zawsze oznacza przeciętne żarcie z kartonowego pudełka lub rozlatujące się po pierwszym użyciu przedmioty. Chiński warsztat tuningowy Bandit9 proponuje coś innego: rzucającego na kolana bobbera Atlas.

Atlas powstał na bazie niezwykle popularnej wśród tunerów Yamahy XVS 400. Daryl Villaueva, szef warsztatu, zdecydował się na odbudowę silnika jak i napędu zgodnie ze specyfikacją techniczną oryginału. Poza tym Atlas to jednak czyste freestylowe szaleństwo: rama, widelec, kierownica, niesamowity stelaż pod hamulce i siermiężne wydechy – to wszystko jest dziełem zespołu chińskich tunerów.

Także tylny błotnik, reflektor i siodło zostały wykonane w warsztacie Bandit9. Prawdę powiedziawszy inspirowany jednym z modeli Harleya-Davidsona zbiornik paliwa wygląda znacznie lepiej niż Harry mógłby sobie wymarzyć. Niestety, Atlas został wykonany na specjalne zamówienie, zatem nie będzie można go kupić. Na szczęście można podziwiać ten wspaniały projekt na zdjęciach, które z przyjemnością zamieszczamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.