Nie można pobrać ID kategorii ani tagu.

Wypadek mimo dobrej techniki. Poważne konsekwencje drobnego błędu

-

Złamania obu rąk: oto bilans strat bohatera naszego dzisiejszego filmu. Młody biker z Niemiec mimo nienajgorszej techniki jazdy wylądował w rowie na bardzo łatwym łuku drogi. Powód? W lusterku wstecznym sprawdzał czy jedzie za nim kolega.

Sprawdzanie lusterek to bardzo dobry nawyk, chyba że odwraca to naszą uwagę od tego, co dzieje się przed przednim kołem. Ten błąd popełnił młody niemiecki biker. Wybrał się na przejażdżkę swoją Yamahą YZF-R125 po jednej z bocznych dróg w towarzystwie kolegi. Już na pierwszy rzut oka widać, że młody biker prezentuje całkiem niezłą technikę – poprawnie składa się w zakręty, zaś sposób prowadzenia sugeruje dość agresywny ale i sprawny styl jazdy.

Drobny błąd młodego bikera

Pomimo całkiem niezłych umiejętności wystarczyła chwila dekoncentracji by młody Niemiec nie zauważył lekkiego łuku drogi i z impetem wylądował w lesie. Efektem tego błędu były złamania obu rąk i dość poważne uszkodzenia motocykla.

ANALIZA WYPADKU

Warunkipoza miastem

Nawierzchniaasfalt

MotocyklYamaha YZF R125

Pogodadobra

Głównybłądbrak koncentracji

Konsekwencjezłamania rąk

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY