Wielkopolska to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych regionów Polski, a jej stolica – Poznań – jest bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów miastem. Liczne zabytki i duża wartość historyczna przyciągają tłumy zainteresowanych. Województwo wielkopolskie zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem powierzchni, co oznacza, że jego zwiedzanie wiąże się z licznymi i dalekimi wycieczkami. Z pomocą przychodzi jednak wypożyczalnia aut, która posiada bogatą ofertę spersonalizowaną dla każdego klienta.

 

Z wypożyczalnią aut przez Poznań

Najciekawszą atrakcją turystyczną zasadniczo jest Stary Rynek w Poznaniu. To trzeci największy plac centralny w Polsce i jeden z największych w całej Europie. Znajdują się tam bardzo klimatyczne kamienice, historyczny ratusz z legendarnymi koziołkami i pełno restauracji, które zaspokoją apetyt każdego głodomora. W ścisłym centrum znajdują się także min. Muzeum Rogalików i Bazylika Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Do wszystkich z tych miejsc jest bardzo łatwo dotrzeć autem. Dlatego po dotarciu na stację kolejową Poznań Główny warto wynająć samochód w wypożyczalni aut Sixt i cieszyć się beztroską podróżą.

Poruszanie się po Poznaniu komunikacją miejską wiąże się z dużymi utrudnieniami. Korzystanie z taksówek może być za to bardzo kosztowne. Dzięki wynajętemu samochodowi będziemy mogli udać w każde miejsce bez takich problemów. Korzystając z usług wypożyczalni aut w Poznaniu z łatwością osiągniemy każdy cel podróży, zaczynając od zwiedzania Stadionu Miejskiego po tutejsze ZOO. Po drodze warto jeszcze zobaczyć Bramę Poznania oraz ogród botaniczny UAM.

Wszystkie z opisanych miejsc są od siebie relatywnie daleko położone. Aby pozbyć się kłopotu dotarcia do celu na czas, warto pomyśleć o skorzystaniu z usług wypożyczalni aut. Taka opcja obniża koszty i znacznie poprawia komfort. Za pośrednictwem wypożyczalni aut Sixt.pl możemy wynająć samochód w trzech miejscach Poznania. Dwa z nich położone są w ścisłym centrum miasta, natomiast jedno biuro mieści się w porcie lotniczym. Oznacza to, że z łatwością można wybrać się do stolicy Wielkopolski zarówno samolotem, jak i pociągiem. Wypożyczalnia aut Sixt jest w stanie dostarczyć klientom kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko jak i długoterminowego. Z wynajętym samochodem można nie tylko poznać historię Poznania w jeden dzień, lecz również przedłużyć urlop i odwiedzić inne atrakcje regionu wielkopolskiego.

Z wypożyczalnią aut po Wielkopolsce

Województwo wielkopolskie to nie tylko ratusz w Poznaniu i rogaliki. Niewątpliwie urokliwym miejscem jest Pałac w Rogalinie. To piękna budowla z bardzo dużą galerią obrazów oświetloną światłem naturalnym. Posiada przepiękne wnętrza i park zdobiący okolicę. Jeśli kochacie miejsca, w którym czas się zatrzymał, obowiązkowym punktem wycieczki jest Parowozownia w Wolsztynie. Jest to jedyny czynny tego typu obiekt na świecie, gdzie historia wciąż jest żywa. Warto obejrzeć to zaczarowane miejsce.

Jeśli już skorzystamy z usług wypożyczalni aut w Poznaniu, będziemy mogli dysponować szerokim wachlarzem możliwości. Relatywnie niska cena wpływa na naszą ocenę, w dodatku duża dostępność pojazdów i łatwość dokonania rezerwacji samochodu sprawiają, że jest to obecnie najlepsza forma zwiedzania.

Najbardziej zaufanym dostawcą tych usług jest firma Sixt, która przez ponad 100 lat działalności na rynku międzynarodowym wyrobiła sobie silną markę i zyskała wielu wiernych klientów. Sixt jest wypożyczalnią aut z bogatą tradycją historyczną i wysoką pozycją na rynku. Wypożyczalnia aut dysponuje bogatą i solidnie wyposażoną flotą, obejmującą m.in. limuzyny, SUV-y, samochody sportowe i komfortowe pojazdy z nadwoziem typu kombi.

Przez 18 lat istnienia w Polsce, przedsiębiorstwo osiągnęło najwyższe pozycje w rankingach pod względem jakości usług oraz atrakcyjnej ceny. Wypożyczalnia aut pozostawia klientowi zupełną swobodę w wyborze samochodu oraz dodatkowego wyposażenia. Długo otwarte salony w Poznaniu i całodobowa możliwość oddania sprawdzonego pojazdu sprawia, że wypożyczanie aut to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Wynajmij samochód w Sixt i ciesz się wyprawą swojego życia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.