Hiszpańska manufaktura Oto Cycles zaprezentowała elektryczny jednoślad o nazwie OtoR. Ubrany w ciuchy po dziadku pół rower-pół motocykl doskonale wpisuje się w światową modę na styl retro.

OtoR to długa, niska i bardzo stylowa maszyna. Wygięta w delikatne łuki rama wykonana jest ze stali, reszta podwozia oraz kierownica to aluminiowe profile, dzięki czemu cały pojazd waży tylko 25 kg.

OtoR (12)

Umożliwia to w miarę komfortową jazdę tylko przy użyciu pedałów. Motocykl obuty jest w grubaśne opony, które możemy zamówić z opcjonalnym białym fartuchem. Można też wybrać dowolne malowanie i kształt niektórych elementów, m.in. manetek i siodła.

OtoR (1)

Atrapa zbiornika paliwa zawiera w sobie baterie oraz silnik elektryczny o mocy 250 lub 500W. Słabsza jednostka zapewnia maksymalną prędkość 25 km/h, mocniejsza – 42km/h. Zasięg na jednej baterii zależy od stylu jazdy. Korzystając tylko z silnika przejedziemy 40 km, jeśli natomiast wspomożemy OtoR pedałami, zasięg wzrośnie do 60 km.

OtoR (3)

Cena dobrze wyposażonego pojazdu, z opcjonalnymi tarczowymi hamulcami to ok. 11500 zł. OtoR kupuje się przede wszystkim oczami, a te jak wiadomo potrafią szeroko otworzyć portfel.

OtoR (4)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.