PodRóżni – Festiwal o Krok Dalej po raz kolejny zaprasza do Srebrnej Góry. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie niezwykłych globtroterów i ciekawych warsztatów. Organizatorzy zachęcają do wsparcia wydarzenia na portalu Polak Potrafi.

Przygotowania do festiwalu PodRóżni ruszyły pełną parą. W tym roku podróżnicy spotkają się w dniach 20-22 maja. Miejsce pozostaje bez zmian – niezwykła i tajemnicza Twierdza Srebrna Góra. Po raz kolejny patronem medialnym tego wydarzenia został portal Motovoyager.plPrzy tegorocznej edycji organizatorzy zdecydowali skorzystać z tzw. crowdfundingu – na portalu Polak Potrafi (link) każdy z nas może wesprzeć ten znakomity festiwal choćby niewielką kwotą. Dzięki takiemu wsparciu możliwe będzie zaproszenie fantastycznych gości, ciekawych prelegentów i zorganizowanie świetnych koncertów.

W zamian za pomoc osoby wspierające będą mogły skorzystać z licznych dodatkowych atrakcji: wizyty w tajemniczej kopalni złota w Złotym Stoku, średniowiecznej wieży książęcej w Siedlęcinie czy mnóstwa innych niezwykłych miejsc. To Wy decydujecie gdzie chcielibyście się udać!

Podróżni (2)Całość uzbieranych środków przeznaczona będzie na pokrycie kosztów organizacji festiwalu, który – przypomnijmy – odbędzie się w dniach 20-22 maja 2016 w Twierdzy Srebrna Góra. Już dziś wesprzyj PodRóżni – Festiwal o Krok Dalej choćby drobną kwotą tutaj: link!

Relację z zeszłorocznej edycji festiwali znajdziesz tutaj: link.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.