Motomikołaje jak co roku pojawią się na ulicach polskich miast by zawieźć dzieciom zbierane od miesięcy podarunki. Oprócz nich trafi do najmłodszych to, co dla nich najcenniejsze – uśmiech i dobre serce.

Motomikołaje to wiele niezależnych inicjatyw środowisk motocyklowych z różnych polskich miast. Tym, co łączy działania bikerów jest chęć niesienia pomocy dzieciom, które z różnych przyczyn znalazły się w kłopotach – wychowankom domów dziecka, pacjentom szpitali czy hospicjów, ale także tym ubogim, którzy potrzebują prezentów jak wszystkie inne dzieci.Każdego roku, niezależnie od pogody, najtwardsi motocykliści zbierają się by z godną oprawą i w charakterystycznych czerwonych strojach zawieźć zebrane wcześniej prezenty. Oto plan imprez, które odbywać się będą w tym roku.

Warszawa

warszawaMotocykliści zbierają się 5 grudnia pod Stadionem Narodowym, skąd ruszą na Plac Zamkowy. Początek imprezy zaplanowano między 10 – 10.30. Jak co roku przewidziano liczne atrakcje, między innymi konkurs na NajMotocykl, MajMikołaja i NajMikołajkę.

Trójmiasto

3miastoTrójmiejscy Mikołaje zaplanowali swoją imprezę 6 grudnia. O godzinie 11.00 zbierają się pod stadionem Energa Gdańsk. Motocykliści przejadą ulicami Gdańska i Sopotu by zakończyć akcję na gdyńskim Skwerze Kościuszki. Na miejscu przygotowane będą gorące napoje, konkursy i wiele atrakcji.

Kraków

krakówKrakowscy motocykliści wciąż walczą z władzami miasta o uzgodnienie trasy przejazdu. Z całą pewnością impreza odbędzie się 6 grudnia, jednak do chwili publikacji artykuły nie podano szczegółów.

Łódź

IF MotoMikołaje z Forum Łódzkich Motocyklistów, które jest organizatorem akcji, odwidzą dwa domy dziecka – przy ulicy Aleksandrowskiej oraz Zuchów. Wciąż nie są znane szczegóły imprezy.

Bielsko-Biała

bielskoBikerzy z Bielska-Białej spotykają się 6 grudnia o godzinie 12.00 przy centrum handlowym Gemini Park. Stąd kawalkada motocykli ruszy do jednego z bielskich domów dziecka, gdzie przekaże prezenty najmłodszym.

Tarnów

tarnówW Tarnowie impreza mikołajkowa odbędzie się 5 grudnia na torze kartingowym przy ul. Kochanowskiego 30. Na uczestników czekać będą różne atrakcje – możliwość przejażdżki samochodem rajdowym z kierowcą, ściana wspinaczkowa, gokarty, pokazy stuntu.

Bydgoszcz

bydgoszczBikerzy z Bydgoszczy pojawią się 6 grudnia o godzinie 14 pod Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym w Bydgoszczy. Przekażą tam maskotki i pomoce szkolne zbierane dla działającego przy szpitalu zespołu szkół.

Elbląg

ElblągMiejsce spotkania Mikołajów z Elbląga to plac przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, ul. Wojska Polskego 1. Akcja odbędzie się 6 grudnia o godzinie 11.00.

Kalisz i Ostrów Wielkopolski

IFMotocykliści z Kalisza i Ostrowa zbierają się 6 grudnia pod kaliskim teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego. Szczegółów imprezy jak dotąd nie podano.

Kluczbork

kluczborkKluczborscy Mikołaje zbierają się 6 grudnia o godzinie 11 na parkingu przed centrum handlowym Czerwona Torebka. Stamtąd ruszą na kluczborski rynek, gdzie przewidziano liczne atrakcje.

Białystok

białystokBiałostocka akcja rozpocznie się pod Moto Pubem przy ul. Młynowej. Stamtąd motocykliści udadzą się do domu dziecka w Supraślu, gdzie zostawią prezenty. Akcję zwieńczy impreza w Moto Pubie, która rozpocznie się o godzinie 18.


Włocławek

n_10024280Bikerzy z Włocławka spotkają się na Zielonym Rynku o godzinie 11.4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.