TestyAkcesoriaKombinezon damski G Force Spot. Bezpieczny i seksowny

Kombinezon damski G Force Spot. Bezpieczny i seksowny [TESTY]

-

[sam id=”24″ codes=”true”]Zdjęcia kombinezonu GForceSpot urzekły mnie tak bardzo, że postanowiłam sprawdzić czy coś tak ładnego może być również funkcjonalne. Wrażenia? Bardzo kobieco, wygodnie i bezpiecznie, choć cena dosłownie wyrywa z butów.

Kombinezony GForceSpot szyte są tylko na zamówienie – każda klientka może zatem liczyć na perfekcyjne dopasowanie do własnej figury. Można także dobrać ilość i typ ochraniaczy, otworów wentylacyjnych, kolor, a nawet szczegóły wykończenia.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Zastosowana w kombinezonie importowana z Włoch skóra bydlęca o grubości 1,2 mm to typowy materiał na kombinezony – jest bardzo odporna na ścieranie. Dzięki umiejętnemu połączeniu z elastycznym nylonem nie krępuje także ruchów i znakomicie dopasowuje się do sylwetki. Wewnątrz wykończenie z siatki zabezpiecza przed przyklejaniem się kombi do ciała. Spodnie z kurtką łączy się za pomocą suwaka.

GForceSpot (3)Staranne wykończenia i szwy świadczą o dbałości o proces produkcji. Nie ma tu miejsca na jakąkolwiek bylejakość – to kombi to custom w pełnym tego słowa znaczeniu. Elementem charakterystycznym jest sznurowanie w tylnej części, które już z daleka nie pozostawia wątpliwości kto jest producentem tego stroju.

Bezpieczeństwo? Podstawa!

Oprócz zastosowania odpowiedniej skóry, dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zastosowano atestowane protektory KNOX na łokciach, barkach i kolanach. Mogę także zażyczyć sobie wszycie protektorów biodrowych, ale jest to opcja dodatkowo płatna. Na plecach standardowo wszywana jest pianka poliuretanowa, zamiast której chętnie widziałabym atestowany polimer lub żółwia – za to również musiałabym zapłacić dodatkowo.

GForceSpot (10)Ogromna zaleta kombinezonu  GForceSpot to fakt, że każdy szyty jest na miarę. Dzięki temu nawet ktoś z nietypową budową ciała będzie miał zapewnione idealne dopasowanie. Kombinezony standardowe są zwykle dopasowane do najbardziej typowych figur, więc kobieta z szerszymi biodrami, większym biustem czy po prostu wyższa ma kłopot ze znalezieniem czegoś, w czym nie wyglądałaby dziwacznie.

Kombinezon GForceSpot plusy-minusy

+ indywidualne dopasowanie

+ wyjątkowy design

+ komfort użytkowania

+ dobry poziom bezpieczeństwa

– trudności ze zdejmowaniem

– wysoka cena

– długi czas oczekiwania

W zakładaniu i zdejmowaniu kombi pomaga system zamków błyskawicznych. Można także zażyczyć sobie nieco szersze nogawki, co na pewno zwiększy wygodę użytkowania. O wentylację ciała dbają standardowe cztery otwory wentylacyjne. To trochę za mało, ale można sobie zażyczyć dodatkowe dwa w zależności od potrzeb.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!

4 KOMENTARZE

  1. Czytam opinie o tych kombinezonach i w końcu postanowiłam coś dodać od siebie.
    Pomijając polska markę co należy wspierać to jakościowo niestety kombinezony G Force dalece odbiegają od marek zachodnich. Jakość skóry pozostawia wiele do życzenia. Skóra szybko pełna jest zadrapań i odprysków przy stosunkowo niewielkim rekreacyjnym użyciu :(. Testy mimo wszystko też są bardzo ważne, bo nawet my mamy jeżdżąc bez szaleństw tez możemy ulec wypadkowi i wtedy chciałybyśmy wyjść z tego bez szwanku. I właśnie po to są testy wytrzymałości materiałów naszych ubrań. Kombinezony G Force wizualnie faktycznie spełniają oczekiwania ale jakościowo wg mnie niestety nie a względy bezpieczeństwa będą znane jak któraś z nas przetestuje czego nam nie życzę :)
    Dziewczyny pamiętajmy, że za taka promocją stoją firmy, nakłady finansowe, układy itp. Wymagajmy oprócz cudownego, sexi wyglądu jeszcze popartego badaniami bezpieczeństwa.

  2. …”i mądrze i politycznie gada” , co do „sexi” wyglądu prezentowanego egzemplarza, uważam że krój wstawek sprowadzi najdłuższe i najbardziej proste sexy-nogi w układzie warszawskim do skojarzeń z kasztanką Marszałka Piłsudskiego … .

  3. Wygląda świetnie, nie widziałam czegoś takiego kupując swój, turystyczny ubiór, ale nie tylko o wygląd tu chodzi. Co nam po pięknym, szytym na miarę ciuchu w razie gleby w podstawowej wersji (bez protektorów bioder i ze zwykłą pianką na plecach)?

  4. Dla mnie ani to sexy, ani nie wygląda na bezpieczne, a producent chyba motocykle widział na zdjęciu. W miejscu narażonym najbardziej na obtarcie przy wywrotce i wycierającym od siedzenia producent nie zastosował skóry? Jak ten na zdjęciu był szyty na miare to również kiepsko wygląda – jest za długi i za szeroki pod pachami. Proponuje jednak wybrać coś od producentów którzy mają doświadczenie w projektowaniu ciuchów na motocykl, a nie do sesji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ