Moto Guzzi California w wersji bagger będzie jedną z nowości, które włoski producent przedstawi podczas listopadowych targów EICMA. Motocykl jest rozwinięciem znakomitego konceptu MGX-21 pokazanego w ubiegłym roku.

Kiedy podczas ubiegłorocznych targów EICMA na stoisku Moto Guzzi pojawił się tajemniczy koncept MGX-21, natychmiast wywołał pożądanie nie tylko miłośników  włoskiej marki, ale niemal wszystkich fanów cruiserów.Zdjęcia opublikowane przez portal bikesocial są dowodem na to, że konstruktorom z Mandello del Lario nie brakuje odwagi by wprowadzać swoje śmiałe idee w życie. Testowany motocykl wygląda na gotowy do sprzedaży. Mimo nieco bardziej ugrzecznionego w porównaniu do konceptu stylu, nie tylko nie zatracił swojego mrocznego charakteru, ale wręcz zyskał nieco dostojności i klasy.

Moto-Guzzi-BaggerBagger został zbudowany na bazie modelu California Touring, co oznacza bogate wyposażenie standardowe – na pokładzie baggera, oprócz standardowego systemu ABS,  znajdą się tempomat czy trzy tryby jazdy – veloce (tryb sportowy), turismo (tryb turystyczny) i pioggia (tryb jazdy w deszczu).

Do napędu Californii w wersji bagger zostanie wykorzystany ustawiony wzdłużnie V-twin o pojemności 1380 cm3 i mocy 96 KM. Cechą charakterystyczną baggera będzie ciekawie wystylizowana owiewka przednia, nawiązująca do harleyowskiego batwinga. Na szczegóły musimy poczekać do oficjalnej prezentacji podczas zbliżających się mediolańskich targów EICMA.

Moto-Guzzi-Bagger1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.